Поділитись:

На хвилі: 5 треків від волинського гонзо-журналіста (слухати)

Неділя, 16 вересня 2018, 12:00

Цього тижня "На хвилі" пропонуємо побути із гонзо-журналістом інформаційного агентства "Конкурент" Русланом Пилипчуком.

Хлопець має індивідуальний підхід як до текстів, так і до музики. Його репортажі чи інтерв'ю без сумніву викликають бурхливі обговорення, а тому пропонуємо познайомитися з музичними смаками Руслана. Які, до слова, нерідко й надихають його на створення журналістських матеріалів. Варто лише згадати про реп-батл із сесії Луцькради.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: "ТУАЛЕТ РОЗБРАТУ", АБО "ДЄРЖИТЄ ПЕТРОЧУКА" НА СЕСІЇ ЛУЦЬКРАДИ"

Cypress Hill – I wanna get high

Довго думав, яку ж із пісень Cypress Hill включити до цього топу і вибір впав на олдскульну класику. Певно тому, що саме цю композицію "кипарисових" я найчастіше слухаю разом зі своєю дівчиною.

Rammstein – Los

Los – композиція, слова якої я знаю напам'ять вже близько 10 років. Для багатьох, певно, навіть для більшості "Рамми" асоціюються з піснею "Du hast". Для мене ж саме "Los" (з німецької – "вперед") – беззаперечний топ. Коли я ще організовував доволі дивні андерграундові вечірки в себе вдома, то Los завжди входив у півторагодинний музичний "сет" і вмикався декілька разів. В чому суть цього дійства? Уявіть собі 6:30 ранку, на кухні збираються ті, що дійшли зі мною до кінця (інші, тим часом, тихенько "зашивалися" в усіх наявних закутках і спали) і отримують 90 хвилин різноманітної концептуальної музики, яка у підсумку усім наглухо зносить дах.

Ozzy Osbourne – I don't want to change "The World"

Оззі – легенда. Щасливий, що бачив і чув його вживу. Довго ламав голову, яку з його композицій обрати, й вирішив зупинитися на тій, що просто дуже близька мені як людині.

Ария – Игра с огнем

Я дуже рідко слухаю Арію останнім часом і не дуже то й хотів додавати їх у цей список, але люди, які знають мене по-справжньому близько, не зрозуміли б такого кроку. А я людина миролюбива і дуже важко переживаю, через криваві бунти, які безумовно настали б, не будь цієї пісні у запропонованому топі.

Агата Кристи – Ты и я

Агата Кристи – одна з улюблених груп, а Глеб Самойлов – один із музикантів та поетів. Десь вище я згадував про знамениті та широковідомі у вузьких колах вечірки та півторагодинний сет. То саме ця композиція відкривала його cловами: "давайте все сойдем с ума"...

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НА ХВИЛІ: 5 ТРЕКІВ ВІД ЛУЦЬКОГО ФОТОГРАФА

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 грудня 2019
09 грудня 2019
03 грудня 2019
02 грудня 2019
28 листопада 2019
25 листопада 2019
24 листопада 2019
15 листопада 2019
01 листопада 2019
31 жовтня 2019
25 жовтня 2019