Поділитись:

Vox Dei: чи готові відомі волинські чоловіки піти в декрет

Субота, 15 вересня 2018, 20:00

День батька щорічно офіційно відзначають у різних країнах світу. Однак в Україні офіційного статусу він не має, хоча визназний всенародним. Спроби запровадити в Україні татусин день були, проте до кінця справу не довели. Зараз умовною датою святкування Дня батька в Україні є третя неділя вересня: цьогоріч – це 16 вересня.

Отож, ІА "Конкурент" розпитав у відомих на Волині чоловіків, чи погодилися б вони при потребі піти в декрет.

Сергій Шараєвський, режисер ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE":

"Це питання доволі практичне, хоча в наш час деякі феміністки намагаються його заідеологізувати. Якби було потрібно і не було іншого варіанту, то звісно б, пішов у декрет. І цілком нормально ставлюся до тих чоловіків, які йдуть у декретну відпустку. Але думаю, що у моєї дружини краще виходить доглядати за дитиною з практичної точки зору. Наприклад, годувати материнським молоком. Це б їй довелоося постійно повертатися з роботи, щоб годувати дитину або мені їздити до неї. Окрім того, я заробляю більше, а видатки з народженням дитини збільшуються. А вночі я й так перші місяці, вставав до дитини. Тому, моя відповідь — так, пішов би, якби бачив, що це дійсно вигідніше та корисніше для сім'ї".

Іван Мирка, голова Волинської обласної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність":

"Якби треба було б, то пішов. Але потреба – то одне, а от можливості такої не мав. Благо, сьогодні жінки не обділені стереотипами і живуть на рівні з чоловіками. Єдина пробоема в цьому – це фізіологічна вада чоловіків".

Микола Яручик, депутат Луцької міської ради:

"Життя інколи людей заганяє в такі ситуація, що вони адаптовуються до будь-чого. Тому якби життя змусило, то в декретну відпустку, звісно, пішов би".

Микола Жичук, керівник служби маркетингу, компанія "Забіяка":

"В Європі батько в декретній відпустці – це звичне явище. А сім'я – це взаємна підтримка та партнерство. Ці принципи працюють і при народженні дітей. Наприклад, Марк Цукерберг після поповнення в сім'ї перебував у декретній відпустці, щоб присвятити час дружині та дітям. Після народження своєї доньки я не йшов в декретну відпустку, але при необхідності зробив би це".

Ігор Алексєєв, громадський діяч:

"Хіба що у випадку конечної потреби. Думаю, років до 3-4 дитя є фактично частинкою мами, і завдання саме тата – зробити все, щоби мамі було якомога легше й комфортніше. Це, звісно, ніяк не усуває батька від турбот тощо".

Роман Магас, вчитель фізкультури в луцькій школі №19:

"Ні, не пішов би. Краще три роботи + нічна зміна. Дуже важко з дитиною вдома".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО ВІДОМІ ВОЛИНСЬКІ ТАТИ ЗАБОРОНЯЮТЬ РОБИТИ СВОЇМ ДІТЯМ

Надрукувати
мітки:
коментарів