Поділитись:

Українські педагоги просять збільшити їм зарплати

Середа, 12 вересня 2018, 18:55
14799
0
0
2

Профспілка працівників освіти і науки України спрямувала звернення до Міністерства освіти і науки, Міністерства фінансів та Федерації профспілок з приводу необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників.

Зокрема йдеться про педагогів закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних працівників, – повідомляють на сайті профспілки.

Освітяни зазначили, що просили одночасно підвищити посадові оклади та ставки заробітної плати всім педагогічним працівникам усіх типів закладів та установ освіти, а також науково-педагогічним працівникам з 1 січня 2018 року вже не раз.

"Не прийняття відповідного урядового рішення призвело до порушення міжпосадового рівня оплати праці освітян і викликало справедливе невдоволення педагогів дошкільних, позашкільних, професійно-технічних, вищих закладів освіти низькою оцінкою владою їхньої складної, важливої, відповідальної педагогічної праці, спричинило конфліктні ситуації в колективах, про що застерігала у своїх зверненнях профспілка", – йдеться у зверненні профспілки.

Отож, профспілка працівників освіти і науки, на вимогу значної чисельності педагогічних працівників, а також профспілкових організацій, просить вжити заходів для підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогам з 1 вересня 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

14799
0
0
Надрукувати
мітки:
2 коментарів
Кишук светлана
16.09.2018 01:26

Вполне согласна, зарплаты воспитателей очень низкие, а ответственность высокая, престиж профессии падает, кто из молодых пойдёт на работу с окладом 3500,,,в днз работают люди, морально и свободно подготовленные к испытаниям на выносливость и терпение,, благодарности с осторожны государства нет никакой,,, однако ждём,, надеемся и верим,,,

0
1
zoejka
27.09.2018 06:26

Вчитель - еліта країни, а оплата - мізер...

0
0
14 листопада 2018
13 листопада 2018
12 листопада 2018
09 листопада 2018
12:30
08 листопада 2018
14:30
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...