Поділитись:

У Нововолинську продовжують протестувати гірники

Четвер, 13 вересня 2018, 12:00

Гірники шахти №9 "Нововолинська" знову не приступили до роботи.

Вони продовжують акцію протесту, що триває вже одинадцятий день. Про це у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Зі слів голови первинного осередку НПГУ Василя Гури, люди налаштовані рішуче і вимагать призначення нового генерального директора ДП "Волиньвугілля".

Учора, 12 вересня, колектив шахти №9 "Нововолинська" із самого ранку пікетував адмінбудівлю ДП "Волиньвугілля", запаливши шини при вході. Згодом протестувальники завітали до кабінету в.о. гендиректора ДП "Волиньвугілля" Андрія Пилипюка. Гірники вимагали не звільняти директора шахти Володимира Юрківа. Водночас наполягли на тому, щоб заяву про звільнення написав сам Пилипюк, якого називають ставлеником "смотрящого" Андрія Венгрина.

Гендиректору стало зле, він втратив свідомість. Медики надали йому допомогу та госпіталізували до Нововолинської центральної міської лікарні.

Перемовини із протестувальниками продовжив заступник гендиректора Михайло Борсук. Однак компромісу знайти так і не вдалося, тож гірники пообіцяли знову прийти під будівлю ДП "Волиньвугілля".

10 вересня на шахту №9 "Нововолинська" прибули 30 "людей в чорному". Вони представилися приватною охоронною фірмою та надали договір, який уклали з в.о. генерального директора ДП "Волиньвугілля" Андрієм Пилипюком. Почала зявлятися інформація про захоплення шахти. Однак у поліції її спостували.

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 березня 2019
17 березня 2019
16 березня 2019
15 березня 2019