Поділитись:

У Луцьку штрафуватимуть за невивезене будівельне сміття (фото)

Вівторок, 18 вересня 2018, 11:37

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради нагадує громадянам, керівникам ОСББ та бюджетним установам, організаціям, а також підприємцям, що будівельне сміття необхідно вивозити на полігон твердих побутових відходів в с. Брище, а не складувати поблизу будинків чи офісних приміщень.

За такі дії передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення через порушення п.п. 2.5.5.1.3. "Правил благоустрою міста Луцька", – повідомляють муніципали у Facebook.

Найкращий спосіб уникнути покарання – самостійно вивезти будівельні відходи на сміттєзвалище або укласти договір з КП ЛСКАП "Луцькспецкомунтранс" на їх вивезення. Детальну інформацію з цього приводу можна отримати у відділі заключення договорів даного підприємства за номером телефону (0332) 24-55-27 або укласти договір безпосередньо на звалищі в с. Брище.

Довідково:

тарифи на вивантаження будівельного сміття на полігоні твердих побутових відходів в с. Брище: для фізичних осіб – 73,84 грн за 1 тонну; для бюджетних установ – 75,95 грн за 1 тонну; для юридичних осіб – 93,26 грн за 1 тонну.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Надрукувати
мітки:
коментарів