Поділитись:

Чим годують студентів у їдальнях ЛНТУ та СНУ (фото)

Середа, 19 вересня 2018, 12:00

"Ти ж тільки їж", – такі напутні слова говорили першокурснику його батьки. Бо ж за стереотипною думкою, студент завжди голодний, без грошей та з купою пар на день. Якщо ж фінансовий стан кожного студента перевірити не так вже й легко і велика кількість пар не означає, що студент усіх їх відвідає, то зазирнути в університетську їдальню та скуштувати страву дня можна запросто.

"Конкурент" відвідав їдальні в головних корпусах Луцького національного технічного університету та Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, аби побачити, чим годують студентів, які ціни на страви та чи ходять туди обідати самі студенти.

ЛНТУ

Їдальня у цьому закладі вищої освіти розміщена на першому поверсі. І найбільшою популярністю вона користується на великій перерві, коли сюди приходить юрба зголоднілих студентів. У день нашої "ревізії" в меню були борщ, розсольник, рис із овочами, гречана каша, макарони, тюфтелі, котлети, биточки, чебуреки, різноманітні салати та напої.

Ціни в їдальні дійсно студентські: салати по 4 гривні, за борщ доведеться заплатити 8 гривень, за рис з овочами – 9 гривень, за котлету – також 9 гривень. Найдорожчим у меню цього дня був биточок по 14 гривень.

Напої можна обрати із готових або ж посмакувати кавою із кавомату. Ціни на них також є невисокими. Також, якщо хтось не уявляє своє життя без солодощів, то на вітринах є й шоколадні батончики та плитки.

Варто зауважити, що столові прилади були чистими, а до столів не прилипали лікті. Всюди чисто. А приємні жіночки "за прилавком" готові люб'язно надати швидке обслуговування. Тому стояти у черзі довго не доведеться.

Типовий студентський перекус із гречки, котлети й салату обійшовся у 19 гривень. Звичайно, це не вища кухня і не мамин борщ, але невибагливі та зголоднілі студенти технічного університету залюбки приходять сюди.

СНУ

У головному корпусі університету їдальню потрібно шукати, спустившись із першого поверху у підвал. Там панує затишок та приємна атмосфера. Про смачну кухню цього закладу знають усі, тому не варто дивуватися, коли за сусіднім столом впізнали свого викладача чи декана.

Страви на вітринах не показують, що це їдальня, а змушують думати, що вдалося потрапити до якогось кафе. Оладки, млинці з сиром та шоколадом, салати зі свіжих овочів, м'ясо по-болгарськи, телятина в сметанно-грибному соусі, смажена риба – усе це є в меню у звичайний буденний день.

За 150 грамів тушкованої капусти чи рису зі шпинатом потрібно заплатити 12 гривень, люля-кебаб вартує 26 гривень, біфштекс з яйцем чи биточок – 22 гривні, дріжджові оладки – 12 гривень, готова піца є за 12 гривень, але можуть приготувати й на замовлення.

За склянку соку студент має заплатити 7 гривень, за напої з холодильника – 10 грн (мінеральна вода), 14 грн (холодний чай "Ліптон"), 12 грн (газована вода 7up).

У їдальні СНУ також є у продажу шоколад. А ще тут можна купити печиво, льодяники, вафлі та круасани.

У цій їдальні подібний скромний студенський обід із гречки, котлети та свіжого теплого кисілю обійдеться в 24 гривні. Про смак таких страв годі й говорити, коли самі викладачі вузу приходять, аби тут пообідати.

"Конкурент" після своєї "ревізії" запевняє, що студенти, які обідають в їдальнях своїх навчальних закладів, гарантовано будуть ситі, а батьки – щасливі, що їхнє чадо не харчуватиметься фаст-фудами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 жовтня 2019
08 жовтня 2019
05 жовтня 2019
12:07
03 жовтня 2019
28 вересня 2019
20 вересня 2019
19 вересня 2019
09 вересня 2019
20:00
06 вересня 2019
05 вересня 2019
20:30
04 вересня 2019
03 вересня 2019
20:10