Поділитись:

Луцькі "папараці" та драйвові танці: у "Промені" вдруге виступив Дан Балан (фото)

Четвер, 20 вересня 2018, 09:00

Якщо ж Дан Балан вже вдруге за рік відвідує Луцьк, то писати звичайний репортаж із концерту зовсім не годиться. Із такою думкою я йшла до розважального центру "Промінь" 19 вересня біля 19 години. Адже саме в цей час мав відбутися драйвовий та запальний (бо такий був перший) концерт молдовського виконавця.

Вже біля 18:15 години у "Промені" зібралися, певно, найвірніші фанати, аби першими зайти до залу. Однак дорогою вдалося ще сфотографуватися біля фотозони, скуштувати смаколиків та зустрітися із знайомими.

Черга на вході простягнулася до холу, де стояли борди. А в черзі – і діти, і дорослі, і молодь, і закохані, які трималися за руки, і стильні дівчата із квітами (однозначно Дану Балану).

Зазвичай люди на перших рядах не втримуються від спокуси зробити селфі чи сфотографувати діток біля сцени. Однак і на останніх рядах лучани не відстають. Все ті ж селфі, фото, посмішки і очі, які чекають початку концерту.

Певно через щедрість журналістів місцевих видань до фотографування публіки, одна із глядачок вирішила саме в них дізнатися, кудою ж ходить Дан Балан і коли з ним можна сфотографуватися до концерту чи після. Отримавши, швидше всього, нечіткі, на погляд красуні, відповіді, вона аргументувала все тим, що "папараці" мають таке знати! (Каємось. Надалі вивчатимемо таку інформацію, коли будемо йти на такі концерти…:)

Із перших ударів барабанів публіка криком продемонструвала, що готова до драйву та незабутніх емоцій. А маленька технічна неполадка пройшла миттєво, бо ж лучани своєю енергетикою показали, що концерту бути!

Коли ж на сцену вийшов Дан Балан, глядачі нагородили його шквалом оплесків. А далі понеслось! Хіт за хітом у живому виконанні та ще й із неймовірною незмінною бек-вокалісткою Лаурою Ветті.

Треки гурту О-Zone, до складу якого раніше входив співак, та композиції, які часто чути по радіо підспівували і чоловіки, і жінки. А коли виконавець попередив, що співатиме запальні пісні, то танцювати взялися практично усі: вагітні жінки, дівчата на 15-сантиметрових шпильках, чоловіки із серйозними виразами облич та діти.

Однак і під час танців було тяжко втриматися, аби не зробити фото "на фоні" Балана. Бо ж як це можливо – бути на концерті і не зробити фото біля обличчя зірки?

Співак же, своєю чергою, дякував лучанам за повну залу та бажав місту бути самобутнім та успішним.

Зовсім несподівано концерт добіг до кінця. Однак публіка не могла відпустити виконавця і вже за кілька секунд лунало "на біс".

Такому теплому та особливому залу Балан та його команда не могли відмовити, тому виконали улюблену композицію багатьох фанатів "До утра".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВПЕРШЕ У ЛУЦЬКУ ВИСТУПИВ ЗАПАЛЬНИЙ DANBALAN

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 квітня 2019
16 квітня 2019
23 березня 2019
19 березня 2019
18 березня 2019
14 березня 2019
17:00
27 лютого 2019
24 лютого 2019
21 лютого 2019
20 лютого 2019
19 лютого 2019
18 лютого 2019