Поділитись:

На хвилі: 5 треків від прес-секретарки губернатора Волині (слухати)

Неділя, 30 вересня 2018, 12:00

Сьогодні "Конкурент" пропонує побути "на хвилі" із прес-секретарем голови Волинської обласної адміністрації Катериною Павловою.

Посадовиця не з казок знає, що таке творчість, адже встигла попрацювати і журналістом, і телеведучою. При тому, Катерина зізналася, що не може назвати себе меломанкою.

"Музика присутня в моєму житті швидше як фон: в спортзалі чи під час подорожей. Але є треки, які частенько ставлю на повтор. П`ятірка таких "моїх" пісень буде патріотичною, україномовною", - зауважила Павлова.

Катерина Павлова та голова Волинської обласної адміністрації Олександр Савченко><span class=Катерина Павлова та голова Волинської обласної адміністрації Олександр Савченко

Сергій Бабкін – Де би я

Почула її випадково. Але пісня надовго засіла мені у голову. Частенько прошу тата, він музикант, заграти на гітарі і заспівати – це якраз його стиль. Як на мене, чудовий приклад якісного, по-чоловічому ніжного та українського.

Один в каное – Пообіцяй мені

Напевно відверто "дівчача" пісенька, але мене заспокоює. Почула вперше декілька тижнів тому в якомусь кафе. Знайшла швидко, бо запам`ятала не приспів, але дуже глибокий рядок: "І я знов не встигну змити гріх, вчорашній гріх".

Panivalkova – Крейзі Нікіта

Просто залишу це тут :) Слухаю цю пісню здебільшого через назву і два рядки: "Це точно вперше, я закохалась врешті. Зелені очі – все буде, як захочеш".

Epolets – Зраджуй

Соліст Павло – мій хороший знайомий. Якось записувала з ним інтерв`ю перед одним із концертів у Луцьку і залишилася подивитися на виступ. Так круто я давно не відривалася. Відтоді почала їх слухати, пісень їхніх дуже багато подобається, а ця – найперша прийшла на думку.

Мотор'ролла - Не дзвонила, не заходила

Тут історія паралельна до Epolets. Познайомилися з Сєньою ми під час інтерв`ю. У нього тоді був акустичний вечір у Луцьку. Він відкрив для мене український рок з якісно нового боку. Пісня драйвова, крута, як і весь репертуар Присяжного.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 березня 2019
17 лютого 2019
05 лютого 2019
29 січня 2019
28 січня 2019
14 січня 2019
10 січня 2019
09 січня 2019
08 січня 2019
07 січня 2019
05 січня 2019
11:00