Поділитись:

Порошенко розповів про свій бізнес в Росії (відео)

Понеділок, 01 жовтня 2018, 11:45

Президент України Петро Порошенко спростував інформацію про те, що він має бізнес на території Російської Федерації.

Про це він заявив під час виступу на відкритті Х Міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи", – повідомляється на сайті Президента.

З його слів, бізнес у РФ був до війни, проте наразі все змінилося.

"У мене був бізнес в Росії до війни. Але війна все поміняла. І тепер я хочу, щоб всі почули: у Порошенка в Росії бізнесу немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, ніякого іншого", – заявив Петро Порошенко.

"Хочу наголосити, я не виправдовуюся. Навпаки – я напряму звинувачую своїх політичних опонентів в Україні. Звинувачую їх у відвертій брехні, у чорному піарі, у підігруванні російській пропаганді дуже добре скоординованій, у жадобі за будь-яку ціну прийти до української влади", – додав він.

Петро Порошенко зазначив, що повною мірою відчув на собі, що означає російська економічна війна, російська блокада.

"Я не відкрию для вас Америки, якщо нагадаю, що я прийшов у владу з бізнесу. Це було всім відомо, коли мене обрали Президентом", – додав він.

"І після анексії Криму Росія конфіскувала у мене Севастопольський морський завод. Де-факто його у мене нема, але окупантам дарувати його ніхто не збирається. Я щоразу маніфестую це, вносячи його в свою електронну декларацію, яку, відповідно до закону, я заповнюю щорічно", – підкреслив Президент.

Глава держави також окремо зупинився на питанні Липецької кондитерської фабрики.

"За наказом Путіна як актив вона з перших днів агресії була заарештована. Для чого? Щоб її не можна було ні продати, ні передати. Це – технологія. Він навмисно блокував її продаж, аби дати українській опозиції підстави звинувачувати мене у наявності Липецької фабрики", – підкреслив Петро Порошенко. – Опозиція все розуміла, але пас від Кремля прийняла".

"Тому менеджмент "Рошену" ухвалив соломонове рішення: просто взяв і закрив це підприємство. І хто бажає, може поїхати до Липецька і перевірити – замки на воротах, звільнення тисячі людей і зупинка виробництва. Стоїть та не буде запущено", – зазначив Порошенко.

"А щодо "Рошену", то ще у шістнадцятому році я передав його у довірчу власність "Ротшильду". І сотні мільйонів у рік "Рошен" перераховує на підтримку української армії", – наголосив він.

"Ще одне: днями компанія, яка за дорученням управляє моїми активами, змогла домовитися про продаж "Кузні на Рибальському". Оскільки це підприємство об'єктивно не може не грати помітної ролі у зміцненні обороноздатності держави – ви бачите і "Гюрзу", і "Кентавр", і багато іншого… Хочу повною мірою уникнути конфлікту інтересів і тому хай у нього буде інший власник. Але ви зрозумієте чому – у зв'язку з роллю в обороноздатності – власник має бути вітчизняний", – також повідомив Президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО "ЄДИНЕ ВІКНО" НА МИТНИЦІ

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2020
21 лютого 2020
19 лютого 2020
14 лютого 2020
13 лютого 2020
12 лютого 2020
10 лютого 2020
08 лютого 2020
04 лютого 2020
02 лютого 2020
31 січня 2020