Поділитись:

Луцькі баскетболісти програли рівнянам

Неділя, 07 жовтня 2018, 10:35

Дебютна гра лучан у Вищій лізі України з баскетболу завершилась поразкою.

Першу чверть "Старий Луцьк-Університет" гідно прийняв – відповідав атакою на атаку БК "Рівне". Інформує ВолиньSport

Десь "Рівне" навіть не зовсім було готовим до цього. Проте досвідчений наставник дещо змінив акценти і закінчення чверті полетіло в господарів, у той час як в гостей зупинилося. Як результат – надрезультативний відрізок закінчився 35:21.

Ще краще зіграв Луцьк у періоді другому. Був момент коли волиняни скоротили до мінімуму, та на більше їх не вистачило.

Згодом "Рівне" поступово почало нарощувати оберти, до яких лучани не були готові. Чого варто лише п'ять атак, в яких баскетболісти "Старого Луцька" не змогли за відведені 24 секунди закінчити атаку.

Фінал поєдинку впевненіше провели рівняни, які заслужено перемогли 89:67.