Поділитись:

Чашки, парфумерія, піна для гоління: що дарують українським чоловікам на День захисників (інфографіка)

Четвер, 11 жовтня 2018, 19:32

Найбільш популярними подарунками для чоловіків на День захисника України є чашки, парфумерія, косметичні набори та піна для гоління.

Про це йдеться в результатах дослідження компанії Picodi, – повідомляє "Економічна правда".

Як показали результати опитування, більшість українок і українців (56 %) вважають 14 жовтня чоловічим святом, коли заведено дарувати подарунки.

35 % вважає, що в цей день доречно вітати тільки військовослужбовців, а 9 % зовсім не вважають цей день святом.

Українські чоловіки можуть розраховувати на подарунки саме від близьких: 93 % опитаних отримувало типові чоловічі подарунки на День захисника від близьких.

На роботі ж тільки 58 % опитаних отримували подарунки в зв'язку з Днем Захисника.

Чашки, туалетні води, косметичні набори та піни для гоління увійшли в список найбільш популярних подарунків.

В середньому вартість подарунка від колег по роботі була на 150 гривень вищою, ніж подарунок від близьких (900 грн проти 750 грн).

Стереотипні подарунки, згідно з результатами опитування, не до вподоби чоловікам. Найчастіше саме шкарпетки, листівки, спідню білизну, бритву та піну для гоління українці називали невдалими подарунками.

Найбільш бажаними подарунками українці називали гроші (34 %), подарункові сертифікати (22 %), гаджети для комп'ютера (21 %) або комп'ютерні ігри (10 %).

У порівнянні з мешканцями інших країн, українки витрачають на подарунки близьким чоловікам більше, ніж мешканки Казахстану (750 грн проти 602 грн), але менше ніж білоруски (1095 грн) і росіянки (972 грн).

Якщо ж порівняти витрати на подарунки на 14 жовтня і на 8 березня, вартість подарунків жінкам майже вдвічі вища, ніж чоловікам (1371 грн проти 750 грн).

В опитуванні взяли участь 3 тисячі респондентів. При конвертації валют був використаний курс НБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА

Надрукувати
мітки:
коментарів