Поділитись:

Apple і Google боротимуться проти залежності користувачів від гаджетів

Субота, 13 жовтня 2018, 03:37
333
0
0
0

Apple і Google боротимуться з екранною залежністю користувачів. Новацію підтримали також Facebook та Instagram.

У новій операційній системі iOS 12 компанія Apple реалізувала технології, покликані вплинути на залежність від мобільних пристроїв серед наймолодших користувачів. Спеціальна інформаційна панель під назвою Screen Time ("Час, проведений за екраном монітора") показує детально, скільки часу користувач провів з кожним додатком, як часто він піднімав слухавку і скільки оповіщень отримував від кожного додатка. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на CNN, – інформує УНІАН.

Тепер можна встановити щоденні обмеження, які заблокують додаток після досягнення допустимої межі. Блокування легко обійти, тому це швидше є нагадування про те, що ви досягли своєї межі, ніж справжнім бар'єром. Батьки, однак, можуть встановлювати жорсткі обмеження на телефони своїх дітей, повністю заблоковуючи їх доступ до додатків або категорій, коли вони досягають ліміту на відведений для цього час.

Google додав аналогічні інструменти в майбутню версію Android Pie, які називаються Digital Wellbeing ("Цифрове благополуччя").

Інструменти, що пропонуються компаніями Apple і Google, є майже дзеркальним відображенням одне одного, але Google йде трохи глибше, ніж Apple. Наприклад, піктограма додатка залишається сірою, коли користувачі досягають допустимої межі, а для того, щоб обійти обмеження на додаток, користувачі повинні відкрити інформаційну панель, щоб усунути його вручну, а не просто натиснути на віконце ігнорування, як у iOS 12.

Google також пропонує функцію Wind Down, яка дозволяє встановити час для сну, що автоматично переводить телефон у режим "Не турбувати", а екран – у режим сірого кольору. На вашому телефоні не з'являтимуться сповіщення, і при втраті кольору екрана ви отримаєте стимул відкласти телефон.

Facebook та Instagram також почали впроваджувати функції, завдяки яким користувачі незабаром матимуть доступ до інформаційної панелі, що показуватиме час, проведений на платформі, а також отримають більше контролю над сповіщеннями та щоденні нагадування про обмеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: GOOGLE ПОКАЗАЛА СВІТУ СВОЇ НОВІ ГАДЖЕТИ

333
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...