Поділитись:

Apple і Google боротимуться проти залежності користувачів від гаджетів

Субота, 13 жовтня 2018, 03:37

Apple і Google боротимуться з екранною залежністю користувачів. Новацію підтримали також Facebook та Instagram.

У новій операційній системі iOS 12 компанія Apple реалізувала технології, покликані вплинути на залежність від мобільних пристроїв серед наймолодших користувачів. Спеціальна інформаційна панель під назвою Screen Time ("Час, проведений за екраном монітора") показує детально, скільки часу користувач провів з кожним додатком, як часто він піднімав слухавку і скільки оповіщень отримував від кожного додатка. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на CNN, – інформує УНІАН.

Тепер можна встановити щоденні обмеження, які заблокують додаток після досягнення допустимої межі. Блокування легко обійти, тому це швидше є нагадування про те, що ви досягли своєї межі, ніж справжнім бар'єром. Батьки, однак, можуть встановлювати жорсткі обмеження на телефони своїх дітей, повністю заблоковуючи їх доступ до додатків або категорій, коли вони досягають ліміту на відведений для цього час.

Google додав аналогічні інструменти в майбутню версію Android Pie, які називаються Digital Wellbeing ("Цифрове благополуччя").

Інструменти, що пропонуються компаніями Apple і Google, є майже дзеркальним відображенням одне одного, але Google йде трохи глибше, ніж Apple. Наприклад, піктограма додатка залишається сірою, коли користувачі досягають допустимої межі, а для того, щоб обійти обмеження на додаток, користувачі повинні відкрити інформаційну панель, щоб усунути його вручну, а не просто натиснути на віконце ігнорування, як у iOS 12.

Google також пропонує функцію Wind Down, яка дозволяє встановити час для сну, що автоматично переводить телефон у режим "Не турбувати", а екран – у режим сірого кольору. На вашому телефоні не з'являтимуться сповіщення, і при втраті кольору екрана ви отримаєте стимул відкласти телефон.

Facebook та Instagram також почали впроваджувати функції, завдяки яким користувачі незабаром матимуть доступ до інформаційної панелі, що показуватиме час, проведений на платформі, а також отримають більше контролю над сповіщеннями та щоденні нагадування про обмеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: GOOGLE ПОКАЗАЛА СВІТУ СВОЇ НОВІ ГАДЖЕТИ

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 лютого 2019
12 січня 2019
05 січня 2019
27 грудня 2018
20 грудня 2018
26 листопада 2018
23 листопада 2018
22 листопада 2018
17 листопада 2018
08 листопада 2018
02 листопада 2018
24 жовтня 2018
23 жовтня 2018