Поділитись:

Через "Ягодин" хотіли незаконно завезти 3,5 тисячі телефонів

Середа, 17 жовтня 2018, 11:05

Правоохоронці спільно з митниками викрили факт незаконного ввезення в Україну мобільних телефонів на суму 700 тис. доларів США.

Майже 3,5 тисячі мобільних телефонів загальною вартістю близько 700 тис. доларів США 13 жовтня намагалися завезти на територію України невстановлені особи через пункт пропуску "Ягодин". Телефони планували перевезти під виглядом поштових відправлень, – інформує прес-служба прокуратури Волині.

Головним управлінням ДФС у Волинській області розпочато кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати митних платежів у значних розмірах (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 212 КК України). Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює група прокурорів відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

Наразі незаконно ввезені на митну територію України товари та транспортний засіб, яким їх перевозили, вилучено. Тривають першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені матеріальні цінності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРГИ В "ЯГОДИНІ" ЗНИКЛИ: ЗАКІНЧИЛИСЯ ПОЛЬСЬКІ ДОЗВОЛИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 березня 2019
12:00
23 березня 2019
22 березня 2019
13:36