Поділитись:

Волиняни сплатили за землю 54 мільйони гривень податків

Четвер, 18 жовтня 2018, 15:15
384
0
0
0

У січні-вересні 2018 року фізичні особи - власники земельних ділянок сплатили до місцевих бюджетів 53,8 мільйонів гривень земельного податку. Це на 9,6 відсотків більше минулорічних показників за аналогічний період.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області зазначають, що більшість громадян - землевласників та землекористувачів своєчасно перерахували земельний податок до бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

"Втім ще чимало волинян, маючи земельні наділи, що підлягають оподаткуванню, наразі не виконали свого конституційного обов'язку. Тобто, отримавши повідомлення-рішення від органів ДФС, вони зволікають зі сплатою земельного податку. Таким чином ці громадяни потрапили до переліку боржників, що своїм наслідком матиме нарахування пені та штрафних санкцій. Тож рекомендуємо громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, сплатити нараховані суми земельного податку, а тим, хто з певних причин не отримав повідомлення-рішення, варто негайно звернутися до Центрів обслуговування платників за місцем податкової адреси і з'ясувати, чи нараховувався їм земельний податок", – наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Завітати до Центру обслуговування платників повинні і ті громадяни, котрі змінили адресу проживання, але не внесли відповідні зміни до своїх реєстраційних даних в податкових органах.

Очевидно, що таким землевласникам повідомлення - рішення надсилалися за попередньою адресою. У зв'язку з відсутністю платника за місцем проживання повідомлення, рішення не вручалося та повернулося з відміткою про відсутність платника за вказаною адресою.

"Оскільки земельний податок зараховується до місцевих бюджетів, то кожен мешканець повинен бути відповідальним за фінансову стабільність громади, на території якої проживає. Просимо громадян, котрі володіють чи користуються землею, бути дисциплінованими платниками та перерахувати передбачені законом податки до бюджету", – підсумував Віталій Чуй.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ ГРОМАДИ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ БІЛЬШЕ ПОДАТКІВ

384
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
09 листопада 2018
08 листопада 2018
03 листопада 2018
10:00
02 листопада 2018
01 листопада 2018
31 жовтня 2018
30 жовтня 2018
25 жовтня 2018
18 жовтня 2018
16 жовтня 2018
12 жовтня 2018
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...
Припиніть палити суху траву та листя! (фото)
Фраза "Ми не курили, то листя біля школи палять" врятувала ...
Що не можна нагрівати повторно
Ми частенько нагріваємо двічі, а то й тричі ті чи ...