Поділитись:

У Луцьку відбувся суд стосовно екокатастрофи через завод (відео)

Четвер, 18 жовтня 2018, 14:00

Підприємство "Технологія базальту", що знаходиться у Струмівці, судиться з обласним управлінням екології та природних ресурсів через те, що його працівники не надали дозвіл на викиди. Однак мешканці Стумівки скаржаться на нелегальну і шкідливу, за їхніми словами, роботу самого підприємства "Технологія базальту".

Про це йдеться в сюжеті "UA: Волинь".

Начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Назар Орел розповів, що в результаті перевірок забруднення повітря поблизу заводу встановили, що концентрація фенолу і фольмадегіду перевищує допустимі норми у 30-90 %. Це стало підставою для заборони видачі підприємству дозволу на викиди. Одержати його товариство "Технологія базальту" має намір через суд.

Юристконсультат ТОВ "Технологія базальту" Алла Коптєва зазначила, що дозвіл вже не видається 2 роки.

Однак начальник обласного управління екології та природних ресурсів Дмитро Новохатський зазначив, що підприємство взагалі немає законних підстав працювати.

"Управління у повному обсязі заперечує проти позову Держспоживслужби щодо зобов'язання управління екології про видачу дозволу на викиди в атмосферне повітря. У нас відсутні законні підстави для видачі цього дозволу. Відповідно на сьогодні підприємство не має законних підстав працювати", - зауважив Дмитро Новохатський.

"Вони кожного дня працюють, а у них немає дозволу і немає на них управи. Треба вживати радикальних заходів – блокування його. В будь-якому випадку, треба його зупинити. Бо або ж ми зупинимо завод, або завод зупинить чиєсь наше життя", - додав мешканець села Струмівка Олег Чирук.

Під час засідання суддя Фелікс Волдінер задовольнив клопотання щодо залучення третьої сторони до справи. Друге засідання відбудеться 30 жовтня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ – ЕКОКАТАСТРОФА: НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ ТА ШКІДЛИВІ РЕЧОВИНИ В ПОВІТРІ ЧЕРЕЗ ЗАВОД

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 березня 2019
16 березня 2019
15 березня 2019
14 березня 2019
13 березня 2019
12 березня 2019
09 березня 2019
07 березня 2019
06 березня 2019
05 березня 2019