Поділитись:

Скільки коштів надійшло до держбюджету від малої приватизації?

Неділя, 10 квітня 2016, 15:05

У 2015 році від малої приватизації до державного бюджету надійшло 45,5 мільйона гривень, тоді як в 2014 році цей показник склав 23,5 мільйона гривень.

Згідно з повідомленням Фонду державного майна (ФДМ), на 17% зросла кількість приватизованих об'єктів, якщо в 2014 році було продано 93 об'єкти, то в 2015 році – 109, – пише "Finance.ua".

Причиною активізації малої приватизації в 2015 році фахівці Фонду називають низку вжитих ним заходів щодо вдосконалення процедури приватизації та посилення її прозорості.

"Нам вдалося запустити прозорий процес малої приватизації завдяки використанню нових технологій і підходів. Ми перевели всю малу приватизацію на електронні аукціони, підписавши меморандум про співпрацю з найбільш клієнтоорієнтованими товарними біржами. Ми пропонуємо до продажу на голландських аукціонах неліквідні об'єкти, які по 5-10 разів, роками не можуть знайти інвестора на класичних аукціонах", – заявив заступник голови ФДМ Андрій Гайдуцький.

Він зазначив, що в першому кварталі поточного року продано 35 державних об'єктів майже на 20 мільйонів гривень, що в 4,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

"Сподіваємося, що мала приватизація таким чином також стимулюватиме розвиток малого підприємництва в регіонах України", – додав заступник голови ФДМ.

Надрукувати
мітки:
коментарів