Поділитись:

5 найкорисніших кімнатних рослин

Неділя, 21 жовтня 2018, 04:45
589
0
0
0

Вазони, які не лише радують око, а й корисні з погляду медицини.

Американські вчені провели спеціальне дослідження і назвали всього п'ять рослин, які варто мати в себе вдома. Такий рейтинг подає МедікФорум. Ці кімнатні рослини оздоровлять вашу домашню атмосферу, у тому числі і в психологічному плані. Названі фахівцями види дуже рідко викликають алергію, тож можна спокійно радіти "зеленому улюбленцю".

1. Англійський плющ

Ця рослина - не лише чемпіон із поглинання вуглекислого газу, а й натуральний сорбент. Плющ всмоктує з повітря солі важких металів, токсини і формальдегід. Особливо корисним він буде для мешканців нижніх поверхів поблизу великих автомагістралей і для тих, хто працює у напівпідвальних приміщеннях.

2. Бамбукова пальма

Бамбукова пальма або хамедорея невибаглива в догляді, на відміну від плюща, але повітря чистить також чудово. Її можна ставити поряд із комп'ютером - вона знизить шкоду електромагнітного випромінювання.

3. Спатіфіліум

Ця рослинка, попри свою витонченість і ніжність, буде нещадно боротися із токсинами, випарами ацетону, бензолу, різних видів спиртів та аміаку. Саме цей вазон радять ставити в новому дому чи після ремонту.

Також спатіфіліум ще називають "жіночим щастям". За легендою, самотнім дівчатам рослина допомагає зустріти судженого, а заміжнім - налагодити стосунки в сім'ї, дарує радість материнства.

4. Пальма "Леді"

Ця кімнатна рослина не лише очищує повітря, а й насичує його важливими мінералами і солями. Ставити її у своєму домі варто тим, хто має проблеми із бронхами та серцем. Також ця пальма заспокоює, тому в США працівники часто скидають грішми на купівлю цього вазону босу, щоб менше дратувався.

5. Фікус

Фікус також дбає про чистоту повітря, а ще виділяє біоактивні речовини, які допомагають добре заснути і прокинутися бадьорим.

Читайте також: У ЛУЦЬКУ В ШКОЛУ ПРОСЯТЬ ЗАМІСТЬ КВІТІВ НЕСТИ НАСІННЯ

589
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...
Припиніть палити суху траву та листя! (фото)
Фраза "Ми не курили, то листя біля школи палять" врятувала ...
Що не можна нагрівати повторно
Ми частенько нагріваємо двічі, а то й тричі ті чи ...