Поділитись:

Спростували сім міфів про смартфони

Понеділок, 22 жовтня 2018, 21:05

"Будеш сидіти в телефоні – отримаєш проблеми із зором" такі зауваження чув чи не кожен із нас. Але чи має ця пересторога сенс?

Нижче ви знайдете сім найпоширеніших тверджень про смартфони, в які час переставати вірити, – інформує 24 телеканал.

Смартфони псують зір

На цю тему сперечалися і сперечатимуться ще багато років. Вчені навіть довели, що для очей шкідливе синє світло, яке випромінюють дисплеї смартфонів, планшетів і ноутбуків. Однак сучасні гаджети не зіпсують ваш зір, якщо використовувати їх з розумом. Фактично очам шкодять не самі смартфони, а тривалий контакт з близьким джерелом світла. Простіше кажучи: не тримайте гаджети ближче ніж на відстані 20 см від очей і робіть перерву в роботі – і все буде гаразд.

У багатьох моделей є режим захисту зору, який фільтрує неприємне для очей синє світло. Майже всі смартфони оснащені датчиком освітленості і підтримують адаптивне налаштування яскравості під рівень навколишнього освітлення. Не нехтуйте цими функціями, і міф про шкідливість смартфона точно залишиться міфом.

Чим більша роздільна здатність екрана, тим крутіше картинка

Смартфони стають дедалі більшими і безрамковішими, і кожен виробник хоче вмістити на екран якомога більше пікселів. Багато користувачів радо приймають ці тренди, але даремно. Людське око насилу помічає пікселі щільністю вище 300, а вище 400 пікселі вже зовсім стають невиразні, і всі значення, що перевищують цей поріг, – маркетинговий хід. До того ж екрани з такою величезною роздільною здатністю створюють сильне навантаження на процесор і в загальному впливають на продуктивність.

Чим більше оперативки, тим швидший смартфон

Цей міф справедливий лише частково. Найбільше оперативної пам'яті вимагає Desktop-режим, ігри з 3D-графікою і програми для обробки відео. Але і для цих процесів буде достатньо 3-4 ГБ. Смартфони з 6 і 8 ГБ оперативної пам'яті, звичайно, виглядають вигідніше і обіцяють якийсь "запас на майбутнє", але зараз зайві гігабайти не зроблять ваш смартфон швидшим.

Завантажувати додатки можна тільки з офіційних магазинів

Насправді ні. Завантажити вірусний додаток можна як на маловідомому форумі, так і на офіційних майданчиках, як-от Play Market або App Store. Виробники борються проти зловмисників, але вони щоразу примудряються завантажувати в чесні магазини свої шкідливі програми.

Видаливши додатки, ви видалите віруси

Якщо ви не перевірили додаток перед установкою і все-таки завантажили заражений файл, насамперед ви захочете його видалити. Однак це не гарантує, що разом з додатком зникне шкідливе ПЗ. Багато віруси можна видалити тільки при повному скиданні пристрої до заводських налаштувань.

Чим більше Мп у камери, тим кращими є знімки

Кількість мегапікселів впливає тільки на роздільну здатність фотографії, але не на її якість. Насправді якість знімка залежить від розміру пікселя, діафрагми, функцій стабілізації та програмних алгоритмів обробки зображення.

Наприклад, у флагмана Samsung Galaxy S9 "всього лише" 12-мегапіксельна камера, і вона вважається однією з найкращих у сучасних смартфонів. При цьому на ринку багато моделей з матрицями по 20 і більше мегапікселів – але їх ніхто не хвалить за відмінну якість знімків.

Телефон не можна заряджати всю ніч

Сучасні смартфони оснащені такою кількістю електроніки, що їхня безпека під час підзарядки не повинна викликати сумнівів. Коли акумулятор заряджається до 100%, процес заряду просто зупиняється. При цьому він не може перегрітися або вибухнути. Міф можна було виправдати за часів нікель-кадмієвих акумуляторів, які потерпали від зайвого контакту з розеткою. Але зараз гаджети оснащують в основному літій-іонними батареями і датчиками, які регулюють силу струму. Так що будьте спокійні і заряджайте смартфон ночами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКЛАЛИ РЕЙТИНГ СМАРТФОНІВ, ЯКІ ВИГІДНО ПЕРЕПРОДАТИ

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 березня 2019
23 березня 2019
22 березня 2019
21 березня 2019
20 березня 2019
19 березня 2019
15 березня 2019
13 березня 2019