Поділитись:

У "Волиньобленерго" пояснили, за яких умов не відключатимуть електроенергію "Луцькводоканалу"

Понеділок, 22 жовтня 2018, 16:35
506
0
0
0

У "Волиньобленерго" кажуть, що для того, аби місто не лишилося без води, "Луцькводоканал" має заплатити їм хоча б стовідсоткову оплату поточного споживання та перший платіж погашення заборгованості за узгодженим графіком.

За місяць "Луцькводоканал" споживає електроенергії на суму 3-3,5 мільйони гривень. Про це розповів у коментарі для ІА "Конкурент" директор з комерційних питань ПрАТ "Волиньобленерго" Дмитро Іванов.

Заборгованість за електроенергію у "Луцькводоканалу" виникла фактично за останні шість місяців через щомісячні недоплати поточних споживань, які накопичувалися. Хоча, зі слів Дмитра Іванова, раніше в цих двох організацій були кращими ділові відносини і позитивна динаміка розрахунків. Торік вони виходили навіть на "нулі".

Частина з цієї заборгованості спричинена різницею в тарифах, яку б мала відшкодувати держава, а решту суми заборгованості у "Волиньобленерго" пояснюють банальним небажанням платити.

Щодо цієї справи вже відбулися два судові засідання, де була озвучена пропозиція, аби обленерго реструктуризували заборгованість в сумі понад 13 мільйонів гривень на 36 місяців. Однак в розподільній компанії не погоджуються на невигідні для них умови.

Як пояснив Дмитро Іванов, нині з боку Луцької міської ради до них не надходило жодних дзвінків чи пропозицій. Обленерго піде на зустріч водоканалу лишень за умов конкретних та взаємовигідних графіків платежів, але аж ніяк не на реструктуризацію боргу тривалістю в 36 місяців.

"Не стоїть питання, що заплатіть сьогодні і все. Перша умова – це стовідсоткова оплата поточного споживання плюс платіж щодо погашення заборгованості за узгодженим графіком, але не 36 місяців – це нереально", – сказав Дмитро Іванов.

Щодо законодавчої заборони відключати водозабори від електроенергії, Дмитро Іванов сказав, що є стаття 6 ЗУ "Про питну воду". Із його слів, ця стаття передбачає, що державна політика будується на тому, щоб не відключати від джерел воду, електро, газ і так далі.

"Це не є заборона відключень, а принцип державної політики", – зауважив Дмитро Іванов.

Комерційний директор обленерго сказав, що відключення водоканалу від електрики цілком реальне, адже обленерго свідомо вносили зміни в схему електропостачання міста для того, щоб забезпечити це відключення, і ця схема наразі вже готова та чекає своєї реалізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКРАДІ ПОЯСНИЛИ, ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ МІСТО БЕЗ ВОДИ

506
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
20 листопада 2018
07 листопада 2018
29 жовтня 2018
18 жовтня 2018
03 жовтня 2018
21 вересня 2018
07 серпня 2018
13 червня 2018
01 червня 2018
21 березня 2018
13 березня 2018
15 лютого 2018
27 січня 2018
08:05
25 грудня 2017
23 грудня 2017
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...