Поділитись:

Власникам авто на "бляхах" радіти ще рано - ДФС пояснила рішення Верховного Суду

Вівторок, 23 жовтня 2018, 22:35

Рішення Верховного Суду про визнання законним користування власним автомобілем на іноземній реєстрації, ввезеного в режимі транзиту, не означає легалізацію таких автомобілів.

Про це повідомила прес-служба ДФС у вівторок, 23 жовтня, передає "Слово і Діло".

У відомстві заявляють, що рішення суду "стосується одного конкретного факту притягнення до адміністративної відповідальності".

"Жодним чином це рішення не може бути підставою для звільнення від відповідальності інших осіб за порушення термінів транзитного ввезення транспортних засобів", – відзначили в ДФС.

У відомстві також зазначили, що в разі встановлення факту використання автомобіля, ввезеного в режимі "транзит", є всі підстави для розгляду питання про наявність у діях особи ознак правопорушення, передбаченого статтею 485 Митного кодексу України, та складання протоколу щодо порушення митних правил.

"Так, санкцією статті 485 Митного кодексу України за використання товарів, щодо яких надані пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, аніж ті, в зв'язку з якими були надані такі пільги, передбачене накладення стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів", – ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що з початку 2018 року в Україну ввезли близько півмільйона автомобілів з іноземною реєстрацією.

Також відзначимо, власники авто на єврономерах оголосили про безстрокову акцію протесту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАЛИ ЦІНИ НА ПОПУЛЯРНІ "ЄВРОБЛЯХИ" З ЛИТВИ

Надрукувати
мітки:
коментарів