Поділитись:

Телеканал "UA: Волинь" організовує кастинги в університетах

Середа, 24 жовтня 2018, 17:44

Команда Волинської філії Суспільного цьогоріч організовує телепрактикум.

Будуть шукати креативних режисерів монтажу, звукорежисерів, відеографів, ведучих та журналістів, – інформують журналісти телеканалу.

Кастинги будуть відбуватися у трьох навчальних закладах: Східноєвропейському національному університеті, Луцькому національному технічному університеті та в училищі культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського.

"Для того, щоб розповісти про реформу, яка відбулася у нашій структурі, та ближче познайомитися, напередодні кастингів команда UA: ВОЛИНЬ завітала до цих навчальних закладів з презентацією Суспільного мовника. Нашою метою було донести студентам те, що ми незалежні ЗМІ, що ми прагнемо змін і запрошуємо молодь стати частиною цих змін", – пояснила очільниця творчої групи ранкового шоу Богдана Шевчук.

На учасників чекає інтенсивна робота на телебаченні чи радіо. Вони зможуть долучитися до розбудови Суспільного мовника в Україні: допомагатимуть у зйомках та записах програм, підготовці різноманітних проектів, спробують свої сили у виробництві контенту. Філії Суспільного допоможуть здобути досвід майбутнім журналістам, редакторам, лінійним продюсерам, операторам і режисерам монтажу.

"Не секрет, що телебачення і радіо сьогодні не настільки популярні у студентства, як би нам того хотілося. Однак усе більше фоловерів має наша сторінка у ФБ, і серед них чимало молоді, і ми прагнемо надалі розширювати аудиторію. Окрім того , нам цікаво почути студентів: які теми, які форми подачі інформації їх цікавлять? І переслідуємо ще одну мету. Студенти – це не лиша наша аудиторія, це наш кадровий резерв, наші потенційні позаштатні автори. Ми шукаємо креативних, ерудованих хлопців і дівчат, які можуть запропонувати цікаві ідеї, достойні проекти. Ми готові навчати, допомагати студентам втілювати ці проекти. Приємно, що і викладацький склад виявляє інтерес до такої співпраці. Ці перші зустрічі надихнули нас, тож плануємо відвідати й інші навчальні заклади. Суспільне стає ближчим!" – розповів продюсер "UA:Волинь" Костянтин Лоцман.

Нагадаємо: "UA:Волинь" – учасник програми "Практикум на Суспільному". Це можливість двомісячного стажування студентів у 15-ти регіональних дирекціях. Пройти "Практикум на Суспільному" можна у Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Сєвєродонецьку, Тернополі, Хмельницькому, Херсоні, Чернівцях і Чернігові. Заявки приймають до 1 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВИЙ ФОРМАТ І ЛОГОТИП: "UA: ВОЛИНЬ" "ЗМІНЮЄ ОБЛИЧЧЯ"

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:40
14:20
22 січня 2020