Поділитись:

#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)

Вівторок, 06 листопада 2018, 07:40
476
7
0
0

Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й водійською. І я пішла в автошколу.

Водити авто в своєму житті мені вдавалося двічі і то були автівки із «автоматикою» і на прямій дорозі. Тут же мене мають навчити водити машинку справжню – на механіці.

Можливо хтось із юних ледь також хоче йти в автошколу, але не наважується, то в своїх блогах, я старатимусь показати, що навчання – це весело, нестрашно та важливо.

На нашому першому занятті, де викладач розповідав загальні положення та акцентував увагу як відрізнити «зупинку» та «стоянку», «видимість» та «оглядовість», було дивно, що ці речі взагалі якось відрізняються. Так, і ще й дуже суттєво. Тому рекомендую це запам’ятати, адже така хитра штука як тести, може заплутати і висвітитися позначкою «помилка».

Виявляється, на дорозі варто керуватися двома видами правил. Це правила дорожнього руху і негласне правило трьох «Д»: "дай дорогу дурню". 

Окрім запам'ятовування важливих термінів, на першому занятті було важко втриматися, аби не порахувати, скільки в моїй групі чоловіків та блондинок. Це вже якась хвилинка піддавання стереотипам. Але в групі виявилося чоловіків менше, ніж світловолосих представниць жіночої статі. От навіщо я це рахувала?

Загалом, перший урок був дуже цікавим. Адже коли усю дорожню обстановку дивишся очима пішохода, то всі автівки і їздять по місту надто швидко, і не пропускають людей, які топають на своїх двох з однієї сторони на іншу, і сигналять не там, де треба. Однак коли дізнаєшся, як має бути по правилах, то й пішоходи, які йдуть вервечкою, а не групкою, починають дратувати (а особливо ті, які перебігають дорогу у невстановленому місці), і ті, хто має пропустити на перехресті – порушують ПДР і велосипедисти не тудою, де треба, їздять.

Загалом, перше двогодинне заняття пролетіло дуже швидко. І три списаних листка конспекту однозначно посіяли зернинку законопослушності на дорозі на майбутнє. Чекаю наступного уроку.

476
7
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
16 листопада 2018
20:00
15 листопада 2018
14 листопада 2018
13 листопада 2018
11 листопада 2018
12:00
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...