Поділитись:

Повертаємося в 90-ті: Андрій Покровський прокоментував стрілянину на Набережній

Вівторок, 06 листопада 2018, 20:00
3268
9
1
0

Депутат Луцької міської ради, засновник Громадянськог Руху "CВІДОМІ" Андрій Покровський прокоментував перестрілку, яка сталася у Луцьку на території автомийки. І закликав правоохоронців оперативно розібратися у цій ситуації. 

Звернення Андрія Покровського опублікували на сторінці депутатської on-line приймальні Facebook.

Подаємо допис без змін

"Вчорашня стрілянина у Луцьку – це чіткий сигнал, що ми повертаємося в 90-ті, коли існувало єдине право сили, а не сила права. Тому я закликаю керівників УСІХ правоохоронних органів оперативно провести розшукові заходи, розібратись у ситуації та покарати винних!

Також я глибоко обурений від бездіяльності луцької влади. Можете запитати: до чого тут мерія, адже розслідування належить до компетенції правоохоронців? Справа в тому, що в Луцьку ухвалена програма «Безпечне місто», яка передбачає встановлення відеокамер на автошляхах та в місцях скупчення людей, як це вже зробили Тернопіль, Львів чи Київ. Її втілення розпочав покійний міський голова Микола Романюк, проте після його смерті чинна мерія саботує її виконання, чим полегшує життя злочинцям.

Як депутат міської ради та член її бюджетної комісії я вимагаю перейти від пустослівних обіцянок та належно фінансувати заходи, спрямовані на попередження злочинів і правопорушень. Міська рада не має спрямовувати кошти на створення і підтримку комунальних підприємств, а повинна фінансувати програму «Безпечне місто» в числі першочергових! Те, що вчора не постраждали прості мешканці, дорослі чи діти, це просто щастя. Але все ж загинула людина, тому ця ситуація не має нікого заспокоювати!

Гарантування безпеки громадян є однією зі стратегічних цілей Громадянського Руху «СВІДОМІ», засновником якого я є. Тому я продовжуватиму лобіювати виділення бюджетних коштів на встановлення сучасної системи відеоспостереження в місті для захисту простих громадян. Використання сучасних засобів при реалізації програми «Безпечне місто» дозволить суттєво зменшити рівень злочинності, зменшить кількість актів вандалізму, крадіжок та розбійних нападів, забезпечить своєчасну фіксацію порушень правил дорожнього руху і підвищить безпеку на дорогах, посилить протидію можливим терористичним актам.

Безпека лучан – понад усе!"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про перестрілку в Луцьку

3268
9
1
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
16 листопада 2018
14:00
15 листопада 2018
16:33
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...