Поділитись:

У Луцьку – концерт Kiev Tango Project

П'ятниця, 16 листопада 2018, 13:16

У Луцьку відбудеться концерт Kiev Tango Project. Він буде присвячений всесвітньогому Дню танго.

Отож, після серії європейських концертів Kiev Tango Project подарує танцювальні та концертні мелодії в стилі танго.

Чому варто піти на концерт?

1. Насолодитися ритмами найбільш чуттєвого танцю в світі.
2. Почути найкращі світові хіти в стилі танго
3. Kiev Tango Project – музичний феномен України

У цей вечір ви почуєте улюблені мелодії в ексклюзивних аранжуваннях, а також світові хіти в стилі танго:

  • улюбленці зірок шоу-бізнесу (творчі колаборації Джамала, ALYOSHA, Костянтин Томільченко, NK (Настя Каменських), Надія Мейхер, Катерина Кухар, Андре Тан, балет Олени Коляденко "Fredoom" та ін .;
  • гості і учасники найгучніших світських подій країни (VIVA! Найкрасивіші, прийом з нагоди візиту Девіда Лінча в Україні, Віденський бал і т.д.);
  • гості і учасники найяскравіших і рейтингових тв-шоу України ("Танцюють всі!", "Голос країни", "Танці з зірками" та ін.)
  • учасники масштабних концертів і музичних фестивалів
  • справжні експериментатори і новатори
  • Кирило Шарапов, засновник KIEV TANGO PROJECT, скрипаль-віртуоз в якості запрошеного музиканта або соліста співпрацює з групою О.Е., Ніно Катаматдзе, ГОГОЛЬFEST, New Era Orcherstra, Open Opera Ukraine і т.д.

Kiev Tango Project – це кращий інструментальний танго-колектив України. Це вибух емоцій, віртуозної техніки, краси звучання і неймовірно красивий склад інструментів. У музику, яку виконують музиканти, просто неможливо не закохатися. Адже це справжній мікс джазу, танго, поп-гармоній, класичної фактури і віртуозності.

У цей вечір ви дізнаєтеся, що таке магія танго, відчуєте, яке на смак справжнє танго.

"Чуттєвість і рух, свобода і секс, ритм і мелодія, смуток і пристрасть, надія і спогади, боротьба і ніжність, день і ніч, інь і ян, любов і ненависть... Все, що ви бачите, чуєте, відчуваєте, відчуваєте, – це танго", – розповідає Кирило Шарапов, скрипаль-віртуоз і засновник Kiev Tango Project.

"Все наше життя – це Танго... Ми впевнені, що цей концерт кардинально змінить ваш світогляд, і ви з подивом відкриєте для себе новий аромат життя", – додав він.

Гостями програми "Зiрки танго" стануть неймовірні і харизматичні танцюристи – Вiталiй Загоруйко та Дарина Матвiйчук, справжнi профессiонали та эксперти. Без їхнього таланту і хореографії неможливе жодне українське тв-шоу (учасники проекту "Танцюють усі", "Танці з зірками" та iн.).

Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє та професійне виконання в елегантному обрамленні, і, нарешті, фірмове звучання – все це віртуоз-оркестр Kiev Tango Project.

У межах туру містами України. За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні і з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Справжнє танго! Справжні емоції! Живий звук!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я щаслива людина у своїй професії», – луцька піаністка Кiev Tango Project Тетяна Павлічук-Тишкевич

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2019
20 травня 2019