Поділитись:

Vox populi: на що тратять/тратили б стипендію луцькі студенти

Неділя, 18 листопада 2018, 20:00

У студентському житті, окрім багатьох інших переваг, є ще одна приємність – стипендія.

Тому до Міжнародного дня студентів, який традиційно відзначають 17 листопада, ІА «Конкурент» спробувало дізнатися, на що студенти витрачають свою стипендію. Чи витрачали б… Адже з понад десяти опитаних студентів нам трапився лише один такий щасливчик.

До слова, тепер стипендії отримують не ті студенти, які в середньому мають четвірку за семестр, а ті, які мають найвищі місця в рейтингу. Такий рейтинг успішності складають університети. До уваги беруть виміри навчальних досягнень з кожного предмету. Також враховують участь студента у громадській, спортивній чи науковій діяльності.

Ганна:

"Ні, ми не отримуємо стипендію. Ми платники. Навіть якщо отримували б, то все одно потребували допомоги від батьків".

Діма:

"Ні, не отримую стипендії. На що витрачав, коли отримував би? Не знаю. А який зараз розмір стипендії – тисяча гривень? Можливо, вистачило б". 

Ольга:

"Ні, ми стипендії не отримуємо. Але якби отримували, то тратили б на їжу (сміється, – К.). Але все одного потребували б додаткової фінансової підтримки. Хто, наприклад, винаймає квартиру, а не живе в гуртожитку. Хоча за проживання в гуртожитку теж не заплатиш за ці гроші". 

Аліна:

"Для студентів це не було би проблемою – куди витратити стипендію (сміється, – К.)"

Михайло:

"Насправді однієї стипендії бракує. Але я ще паралельно підробляю, тому в принципі вистачає. Хотілося б більше, але я теж розумію, що якщо підвищувати стипендію, то гроші звідкись повинні забрати. Тому я зараз нормально до цього ставлюся. На що йдуть гроші – сказати важко. Адже я всі гроші розподіляю, в мене є бюджет, яким я користуюся. У мене стипендія йде в загальну касу. Транспорт, їжа, емоційні покупки, розваги з друзями, подорож Україною". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-12 найкрасивіших університетів України (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 березня 2020
12 березня 2020
11 березня 2020
05 березня 2020
03 березня 2020
02 березня 2020
12 лютого 2020
03 лютого 2020
15:04
31 січня 2020
30 січня 2020