Поділитись:

Польща поновлює перевірку на кордонах Євросоюзу

Понеділок, 19 листопада 2018, 16:13

Польща тимчасово запроваджує контроль на внутрішніх кордонах ЄС (з Литвою, Німеччиною, Чехією та Словаччиною) з 22 листопада до 16 грудня у зв’язку з проведенням кліматичної конференції ООН у місті Катовіце.

Про це повідомила речниця Надодрянського відділу Прикордонної служби Польщі Йоанна Конечняк, – пише Укрінформ. 

“Тимчасову перевірку здійснюватимуть патрулі Прикордонної служби, які використовуватимуть мобільні термінали, а також так звані "шенгенобуси" – спеціальні автомобілі з доступом до баз даних”, – повідомила Конечняк.

Вона додала, що перевірка вестиметься вибірково на підставі аналізу ризиків.

Представниця Прикордонної служби РП зауважила, що відновлення перевірки не означає її ведення у стаціонарних пунктах і тільки у визначений час. Вона здійснюватиметься на автомагістралях шляхом обрання конкретних автомобілів для перевірки.

Під час дії контролю на внутрішніх кордонах ЄС жителі країн Спільноти, які перетинатимуть польський кордон, повинні мати при собі паспорти або інші особисті документи. Натомість громадяни третіх країн повинні мати при собі документи з правом на перетин кордону (паспорт), а також документ з правом перебування за кордоном, наприклад чинну візу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія і Польща: куди українці їдуть на роботу

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 січня 2020
27 січня 2020
26 січня 2020
15:28
24 січня 2020
23 січня 2020
20:00