Поділитись:

В УПЦ (МП) на Волині відповіли активістам щодо автокефалії

Середа, 21 листопада 2018, 17:43

На звернення до архієреїв УПЦ (МП) у Волинській області із закликом підтримати визнання автокефалії та взяти участь в об’єднавчому Соборі, де буде обрано Предстоятеля Церкви, який одержить довгоочікуваний Томос, дали відповідь.

Відповідь «Конкуренту» надав прес-секретар УПЦ (МП) на Волині Олег Точинський.

«Ми щиро радіємо, що різні громадські організації вболівають за долю українського і світового Православ'я. Разом з тим, ми також вважаємо, що оскільки це питання церковного характеру, то воно повинно залишатись в межах компетенції Церкви чи Церков, які зараз є сторонами у ситуації, що склалась. Зрештою, представників УПЦ КП та УАПЦ ніхто не обмежує в праві на об'єднання та здобуття якихось нових статусів. Проте позиція Волинської єпархії УПЦ в цілому та єпископа Нафанаїла зокрема, цілком тотожна тій, яка була висловлена на Соборі єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року», – зауважив прес-секретар.

Нагадаємо, раніше Єпископ Волинський і Луцький Волинської єпархії УПЦ Нафанаїл надавав офіційну позицію.

"Є офіційна позиція нашого Синоду, нашого блаженнішого, який зустрічався із Президентом. У мене така ж позиція. Вона дуже проста: той статус, який є, нас влаштовує. Він нам дає можливість звершувати славославіє Бога, спасатися, бути со Христом. Хай усі церкви ідуть до нас, ми всіх приймаємо", – сказав він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Активісти закликали єпископа Волинського і Луцького УПЦ (МП) Нафанаїла підтримати автокефалію

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 лютого 2019
18 лютого 2019
16 лютого 2019
15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019
12 лютого 2019