Поділитись:

#Сім_сорок: блювотної поїздки!

Вівторок, 27 листопада 2018, 07:40

Перш за все, мушу подякувати, що вас не відвернув від прочитання цього блогу сам заголовок.

Це могла бути звичайна історія про 2,5-годинну поїздку до Луцька, однак не була! Невеличка переповнена маршрутка везла студентів на навчання і лише кількох жіночок-чоловіків підвозила від села до села. Аж в однин момент зайшли в салон громадського транспорту бабуся із дочкою, якій на перший погляд було років до 35, та двоє її дітей. Ще зі школи пам’ятаю, що старшим варто поступатися місцем, тож бабуся, подякувавши, взяла маленького внука на руки і сіла на запропоноване місце. Дівчинка ж з її мамою лишилися стояти. Студенти ж "не помітили", що в транспорті стало тісніше і байдуже продовжили гортати свої сторінки в соцмережах.

Цей абзац буде дуже реалістичним, тому постарайтеся перенестися в ту маршрутку для відчуття повного трешу. Певно від того, що маленька дівчинка не могла сприйняти байдужість від молоді, вона щедро вирвала посеред маршрутки. Бризки потрапили і на тих дівчат, які з півгодини дивилися на те, як малеча просила в мами попити, як ручками трималася за спинку крісла і як в спекотній маршрутці не могла зняти куртку. Нестерпний запах тепер був по всьому салону, від першого місця і до останнього. А дівчата-студентки обтирали свої куртки вологими серветками (типу це допомогло, наївні).

Дивував ще й інший момент, коли мама з малою повернулися в транспорт після «вимушеної» зупинки, ніхто їм так і не поступився місцем!

Така банальна ситуація в маршрутці обурює і дивує водночас. Як можна бути настільки байдужими та черствими? І це студенти, яких називають майбутнім нації. Якщо це дійсно майбутнє – то, на жаль, ми приречені…

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій.Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 квітня 2019
09 квітня 2019
03 квітня 2019
02 квітня 2019
30 березня 2019
29 березня 2019
22 березня 2019
21 березня 2019
14:46
20 березня 2019
16 березня 2019
14 березня 2019