Поділитись:

Оригінально і зворушливо: новонароджені діти кращих працівників Microsoft отримують листи від компанії

Четвер, 29 листопада 2018, 02:28

Крім 12 тижнів оплачуваної відпустки по догляду за дитиною кращі співробітники Microsoft отримують подарунки, а сам новонароджений – лист від одного із директорів компанії. 

Коли у Девіда Ертеля, сервіс-менеджера Microsoft, народився син, він отримав посилку. У ній були речі для малюка і лист від Фреда Тіле, начальника відділу з компенсацій та пільг. У цьому листі Тіле від імені компанії вартістю 817 млрд доларів особисто звернувся до новонародженого сина Ертеля, пише vokrugsveta.ua на основі статті Business Insider, передає ZIK.

"Чесно кажучи, я й гадки не мав, що коробка і лист прийшли від Microsoft. Але розкривши коробку, ми з дружиною були вражені і не могли перестати усміхатися. Дивно, що перша посилка, яку отримав мій син, була від Microsoft", – розповів Ертель.

Ертель не приховує, що йому було дуже приємно отримати цю коробку, адже Microsoft надсилає її тільки кращим співробітникам. Як правило, листи з привітаннями приходять в електронному вигляді, але іноді начальники відділів пишуть їх вручну.

Microsoft поділилася шаблоном листа, який компанія відправляє новоспеченим батькам.

"Дорогий (-а) ім’я!

Поки ти готувався (-лась) до зустрічі з цим світом, ми виконували свою роботу і готували світ до твого приходу.

Ти уособлюєш найважливішу річ, над якою ми всі працюємо, – майбутнє.

У посилці ти знайдеш подарунки, які ми вибрали спеціально для тебе. Твій бебі-бокс з любов’ю зібрала AtWork!, некомерційна організація, яка допомагає людям з обмеженими можливостями бути продуктивними, корисними і повноцінними членами суспільства. Одним з наших улюблених подарунків є плед Nanny and Webster. Весь прибуток від продажу цих пледів виробник перераховує в дитячі благодійні організації. Обов’язково поділися цими подарунками з батьками.

А ще попроси своїх маму і тата ознайомитися з перевагами Microsoft CARES – програми підтримки співробітників компанії, які недавно стали батьками. Все можна знайти в розділі "Робота та життя – діти та сім’я" на сайті benefits.me.microsoft.com.

Ми з нетерпінням чекаємо, коли ви виростете, щоб побачити ваші досягнення.

З повагою,

Фред Тіле, начальник відділу з компенсацій та пільг".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білл Гейтс придумав туалет, якому не треба води

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 жовтня 2019
10 жовтня 2019
07 жовтня 2019
04 жовтня 2019
02 жовтня 2019
30 вересня 2019
26 вересня 2019
24 вересня 2019
23 вересня 2019
19 вересня 2019
18 вересня 2019