Поділитись:

У Луцьку обиратимуть найкреативнішу новорічну ялинку

Четвер, 06 грудня 2018, 09:01

Департамент культури міської ради організовує загальноміський конкурс-виставку “Креативна новорічна ялинка”.

Креативна ялинка – арт-об’єкт заввишки до 2-х метрів, який може бути виготовлений з будь-якого матеріалу. Макет повинен мати стійку опору. Для створення роботи дозволяється використовувати як штучні, так і природні матеріали, – інформує прес-служба Луцької міської ради. 

Перший етап конкурсу – прийом анкет-заявок з фотографією виробу відповідно до запропонованої форми триває до 13 грудня 2018 року включно. Заявки подаються особисто або через електронну пошту за адресою: відділ менеджменту та креативних індустрій департаменту культури Луцької міської ради, вул. Б. Хмельницького, 1 (арт-галерея “Луцьк”), e-mail- kultrada@gmail.com тел 0332 72 27 56.

На другому етапі з 14 грудня до 13 січня відбувається громадське інтернет-голосування на офіційній сторінці департаменту культури у мережі ФейсбукПереможцями будуть визнані три роботи, які наберуть найбільшу кількість вподобань.

Один учасник може подати на конкурс одну роботу. Може бути подана спільна (колективна) робота (від школи, студії тощо). Макети ялинок переможців громадського інтернет-голосування будуть взяті до уваги під час розроблення концепції святкового оформлення Театрального майдану та ялинок у мікрорайонах Луцька наступного року.

До участі у виставці-конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти Луцька, коледжів, профтехучилищ, гуртківці позашкільних навчальних закладів, родинні колективи та усі мешканці міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де, за скільки і як придбати новорічну ялинку на Волині

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:15
18 квітня 2019
13:31
17 квітня 2019
20:00