Поділитись:

Знати про вибори все: волинян кличуть на треніг

Четвер, 06 грудня 2018, 09:54

У Луцьку організовують треніг про те, як знайти своє місце у виборчій кампанії: від виборчого права до виборчих можливостей. 

Про це повідомляє Центр політичного аналізу і виборчого консалтингу. 

Якщо ваша участь у виборах розпочинається із отримання виборчого бюлетеня на виборчій дільниці і завершується на етапі вкидання бюлетеня у виборчу скриньку, а ви хочете більшого – найкращі фахівці у сфері виборів знають, як бути максимально корисними та ефективними під час виборчого процесу, та допоможуть вам отримати максимум користі і можливостей для себе, а також реалізувати власні виборчі ініціативи.

За два наступні роки нас чекає три великі виборчі кампанії, а тому Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу оголошує відбір учасників тренінгу «Як знайти своє місце у виборчій кампанії: від виборчого права до виборчих можливостей». 

Під час навчання ви отримаєте відповідь на питання:

  • Чому вибори це важливо та як знайти своє місце у цьому процесі?
  • Як стати частиною команди виборчого штабу кандидата чи партії, реалізувати свої вміння і навички та заробити при цьому грошей?
  • Як стати професійним членом виборчої комісії, щоб вас хотіли бачити у своїй команді найрейтинговіші політичні команди?
  • Як стати професійним спостерігачем за виборами, навчитись розбиратись у виборчому законодавстві і долучитись до діяльності громадських організацій, що займаються спостереженням за виборами? 
  • Як відстежувати і аналізувати інформацію про діяльність кандидатів і партій, не виходячи з дому? 
  • Як правильно писати про виборчий процес та поширювати інформацію про вибори у соціальних мережах?

Навчання проведуть кваліфіковані фахівці у галузі виборів, експерти «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу»:

  • Михайло Наход, голова Центру, кандидат наук з держаного управління, учасник виборчих кампаній з 1998 р. у різних якостях, від спостерігача до керівника кампанії, експерт та тренер з виборчого законодавства та електронної демократії; 
  • Катерина Шарпата, виконавчий директор Центру, координатор програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області, аналітик, тренер. 
  • Михайло Шелеп, громадський активіст, політолог, консультант з питань децентралізації та виборів, учасник виборчих кампаній з 2002 р. у різних якостях - від спостерігача до керівника виборчого штабу, тренер з виборчого законодавства;
  • Андрій Лучик, журналіст, головний редактор Інформаційного агентства «Конкурент», учасник виборчих кампаній з 2002 р. у різних якостях.

та інші експерти і тренери Центру.

До участі у заході запрошуються активні та свідомі волиняни, які планують реалізувати отримані знання і досвід під час президентської та парламентських виборчої кампанії 2019 р. та місцевих виборів  2020 р.

Участь у тренінгу платна. Реєстраційний внесок становить 200 грн з однієї особи, для студентів – 100 грн.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити реєстраційну форму до 11 грудня включно. 

Навчання відбудеться у Луцьку у другій половині грудня 2018 р. і триватиме 4-6 годин.

Відібрані учасники отримають запрошення та детальну програму заходу не пізніше 15 грудня.

За результатами тренінгу усі учасники отримають сертифікати та рекомендації тренерів щодо участі у наступних виборчих кампаніях.

За додатковими питаннями щодо тренінгу звертайтесь: Катерина Шарпата, тел. 098 278 82 90, е-mail cpaec.volyn@gmail.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в ОТГ 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 квітня 2019
17 квітня 2019