Поділитись:

Чому олігархи вибирають Струмівку?*

Понеділок, 10 грудня 2018, 08:00

Думаю, вам буде цікаво дізнатися, чому олігархи вибирають Струмівку, а не купують житло у Луцьку.

Саме тут на вечірній променаді вулицями можна зустріти дам з наймоднішими і дорогими породами ручних собак – мопсами і шпіцами. Відчуття, що ви гуляєте європейськими вуличками. Будинки – один кращий за інший. Цікаві ландшафтні рішення. Село розширюється, росте, стає цікавіше в архітектурному плані.

Найголовніша перевага Струмівки – це, звичайно, величезний зелений ліс поруч.  Відмінна дорога без заторів дозволить вам дістатися до центру Луцька за 20 хвилин. Маршрутки їздять кожні 15 хвилин. Ціна будинку або ділянки тут досить висока. Однак недавно масштабне будівництво за доступними цінами почали нафтові олігархи зі Львова – компанія "ВолиньНафтоБуд". 

Якість матеріалів і саме будівництво значно відрізняються від стандартів в кращий бік. Як нам вдалося з'ясувати, раніше частина робітників працювала на будівництві «палаців» під Львовом і Києвом. Але після рекомендації зверху більшу частину працівників перекинули сюди.

«ВолиньНафтоБуд» підписав контракт з сербськими будівельниками, які здійснюють нагляд за ходом робіт. Все це разом забезпечує суперякість і довговічність будинків. І це не може не тішити покупців.

Звичайно, багато хто з гламурних мешканців засмутилися, коли побачили яскраву рекламу "ВолиньНафтоБуду" по всьому місту. Спочатку це був Бетмен, який зацікавив, мабуть, кожного лучанина і всіх гостей міста (Йде перевірка). Потім вони оживили Любарта (Переїжджаю), тепер запустили супер акцію – своє житло за 200 доларів в місяць на термін до двох років. Але – за умови оплати 70 % вартості квартири. Правда, як нас запевнили за телефоном (066-104-04-04) відтермінування можуть дати і при меншому внеску – в 50 % або навіть 30 %.

З урахуванням того, що механізми кредитування або іпотеки на Україні майже не працюють, такий підхід забудовника, у якого є гроші на будівництво, не може не тішити. 

Якщо перед вами постав вибір, купити квартиру у Луцьку чи у Струмівці, і вам важко зважити всі плюси і мінуси, зателефонуйте за телефоном 066-104-04-04 – і вам допоможуть ухвалити правильне рішення. 

Instagram: https://www.instagram.com/fortecya.lutsk/

Facebook:

https://www.facebook.com/ЖК-Сімейна-Фортеця-167856570565699/

Сайт:https://fortecya.lutsk.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниці Струмівки: чому там медом намазано*

Надрукувати
мітки:
коментарів