Поділитись:

Вчені передбачають, що Земля повністю опиниться під водою

Понеділок, 10 грудня 2018, 01:24

Вчені розповідають, що на нас чекає повне затоплення Землі. Процес став глобальним і його вже не можливо контролювати.

Про це інформує ZNAJ.UA 

Вже в недалекому майбутньому багато держав можуть повністю піти під воду. Вчені зі світовим ім'ям вже зробили кілька невтішних прогнозів, і вони відзначають, що в результаті численних досліджень було встановлено, що швидкоплинне танення льодів Антарктиди призведе до дуже швидкого підвищення рівня води в Світовому океані. 

За словами вчених, ще якихось 10 років тому айсберги, що відкололися від антарктичних масивів, були розміром у кілька кілометрів, а тепер розмір таких айсбергів збільшується в кілька разів. Процес став глобальним, і його вже неможливо контролювати. За прогнозами фахівців, через кілька років під воду можуть піти узбережжя Південно-Східної Азії, Австралії та Америки. 

Така ж доля спіткає східні та північні території Японії і Росії, крім того, буде затоплена велика частина Китаю. Між тим, європейські країни знаходяться в основній групі ризику, оскільки зовсім скоро Гольфстрім втратить функції основного обігрівача.

Вчені з Гавайського університету стверджують, що вже до середини цього століття люди зіткнуться з великими проблемами. Дослідники оприлюднили карту майбутніх аномальних явищ на планеті.

Згідно з їхніми прогнозами, до 2050 року кількість таких явищ значно зросте, і з часом ця тенденція буде тільки посилюватися. Вчені відзначили, що в регіонах, які вважаються найбільш спекотними, вже через кілька років почнеться посуха, також почастішають природні пожежі.

В регіонах з високою вологістю повітря почастішає кількість повеней і затоплення родючої землі. Нагадаємо, що раніше британські дослідники оприлюднили схожий прогноз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інопланетяни вже прилітали на Землю, - американський вчений

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 липня 2019
12 липня 2019
07 липня 2019
02 липня 2019
01 липня 2019
27 червня 2019
24 червня 2019
19 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019
12 червня 2019