Поділитись:

«Луцьктепло» перевірятимуть на фінансові махінації

Четвер, 17 грудня 2015, 17:55

Луцькі депутати хочуть, аби проблеми у фінансово-економічній діяльності державного комунального підприємства "Луцьктепло" перевіряла спеціально створена тимчасова контрольна комісія.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту 17 грудня.

Депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук зазначив, що має висновок Держфінінспекції, яка здійснювала перевірку на підприємстві, а також аудиторський висновок на 48 сторінках з приводу фінансово-економічної діяльності за 2011-2013 роки, який, з його слів, "буде цікаво побачити всім".

"По цьому проекту рішення надійшло звернення ще 13 листопада 2015 року від трудового колективу ДКП "Луцьктепло" за підписом голови первинно-профспілкової організації та голови ініціативної групи з проханням створити тимчасову контрольну комісію, яка б вивчила проблеми в діяльності підприємства та розібралася б в недоцільному, на думку колективу, витрачанню коштів 2011-2015 року керівництвом підприємства, безпідставної оренди автотранспорту преміум-класу для закордонних відряджень і так далі", - інформував депутат.

Проект рішення члени комісії підтримали одноголосно.

Надрукувати
мітки:
коментарів