Поділитись:

Луцький виконком затвердив проект детального плану території на Даньшина-Ошуркевича

Вівторок, 18 грудня 2018, 17:15

Виконком затвердитив проект детального плану території в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича у місті Луцьку.

Голосування відбулось 18 грудня під час засідання виконкому.

У пояснювальній записці йдеться про те, що в газеті «Луцький замок» від 18.10.2018 № 38 опублікували повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо «Проекту детального плану території в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича у місті Луцьку». Втім пропозиції громадськості відсутні.

Хоча насправді пропозиції і навіть прохання громадськості були. 

Згадати хоча б засідання сесії 29 листопада, коли голосували за рішення «Про погодження проекту детального плану територій в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича у місті Луцьку». На заваді голосуванню не стало навіть колективне звернення від мешканців (підписане 16-ма людьми) з вулиці Ошуркевича. Люди просили зняти з розгляду питання і не змінювати цільового призначення території.

Після цього мешканці вкотре занесли звернення, в якому просили не змінювати цільового призначення цієї ділянки під багатоквартирну забудову. Ці звернення занесли в.о. міського голови, депутатам Луцькради та у відділ держархбудконтролю. Однак, як стало відомо, станом на 18 грудня – реакцій жодних. Ба більше, виконком затвердив без будь-яких питань ДПТ щодо цієї ділянки. 

Нагадаємо, що змінили цільове призначення ділянці в межах вулиць Даньшина-Ошуркевича раніше, аніж дали дозвіл і затвердили ДПТ на багатоквартирну забудову, що є порушенням.

Згодом депутати активно голосують за виділення ділянки площею 0,0758 га на вулиці Олекси Ошуркевича, яка за "випадковим" збігом обставин, виявилася розташована впритул до виритого котлована Гажули. За поясненнями представників міської влади, ділянку дали учаснику АТО Роману Гіричуку для будівництва індивідуального будинку. Однак відповідно до проекту ДПТ, за погодження якого проголосувала депутатська більшість на сесії та члени виконкому сьогодні, на цій території тепер ніхто не надасть дозволу на індивідуальне будівництво.

Мешканці дуже обурені тим, що міська влада їх не чує, не реагує на їхні звернення і, незважаючи на прохання людей, виконком все ж затвердив це ДПТ, який раніше змінили "під забудовника".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міська земля для обраних, або Як більшість у Луцькраді активно сприяє «потрібним» людям

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2019
12:00