Поділитись:

Ремонт без гарантій: на Волині мало не "викинули" понад півтора мільйона на дороги

Середа, 26 грудня 2018, 13:01

На Волині впорядкували відповідно до вимог законодавства договори підряду про ремонт доріг у Благодатному.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокурори, опрацювавши копії розміщених в електронній системі публічних закупівель PROZORRO документів щодо укладених договорів з ремонту автомобільних доріг на території селища Благодатне міста Нововолинська, встановили в договорах підряду істотні невідповідності вимогам чинного законодавства.

У рамках кримінального провадження за фактом службової недбалості службових осіб управління ЖКГ Нововолинської міської ради слідчі вивчили договори підряду про капітальний ремонт вулиці Перемоги на суму 1 306 170 грн та вулиці Миру на суму 385 750 грн у Благодатному. У результаті встановили, що кошти на капітальний ремонт виділені як за рахунок субвенцій із державного бюджету, так і за рахунок місцевого бюджету. При цьому у договорах підряду про капітальний ремонт відсутня обов`язкова умова проведення таких робіт – гарантійні строки, які, відповідно до Державних будівельних норм, становлять 3 роки.

Не визначення гарантійного строку як істотної умови договору підряду фактично позбавляє замовника – Виробниче управління житлово-комунального господарства Нововолинської міської ради (і міську раду як засновника комунального підприємства) права після припинення дії договору та у разі виявлення недоліків і подальшого руйнування дороги вимагати у підрядника здійснити ремонтні роботи за власний рахунок.

Прокурори домоглися приведення договорів підряду про капітальний ремонт у відповідність до вимог чинного законодавства та встановлення мінімального 3-річного гарантійного терміну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які дороги відремонтували у 2018 на Волині

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 жовтня 2019
17 жовтня 2019
16 жовтня 2019
15 жовтня 2019
11 жовтня 2019
08 жовтня 2019
07 жовтня 2019
04 жовтня 2019