Поділитись:

Парадоксальна явка, – Андрій Козюра про вибори в ОТГ на Волині

Середа, 26 грудня 2018, 16:29

Голова луцького осередку ВО «Батьківщина» Андрій Козюра називає вибори в ОТГ на Волині парадоксальними.

Про це він сказав у коментарі «Конкуренту» 26 грудня.

Депутат переконаний, що будь-який експерт, який розуміється у виборах, усвідомлює, що сьогодні, враховуючи те, що закордон емігрувало близько 5-6 мільйонів українців (особливо із західних областей),  явка на будь-які вибори буде надзвичайно низькою.

Тому, Андрій Козюра вважає парадоксальною явкою – 70-80 %. Адже, з його слів, вона ніколи не була вищою 60-62 %.

«Це свідчить про що? Про те, що цих людей якимось чином мобілізували. А мобілізувало їх по Камінь-Каширському району я казав яким чином – в основному всі лісники йшли від влади. Вони пропонували людям гроші, дрова. І ці дрова лежать у людей. Можна поїхати і поспілкуватися із цими людьми. Тільки не на камеру, а більш тихенько, щоб інші люди не казали. Оскільки вони один одного в селі знають і не охоче спілкуються про те, хто і що роздавав, і хто що пропонував», – прокоментував депутат Луцькради.

Також додав, що у подальшому людям пропонувалися гроші.

«Люди кажуть, що лісники по Гута-Боровенській ОТГ, Старовижівській ОТГ сіяли грошима. Кандидат Семенюк і так далі. Тобто ось так пройшли ці вибори. Немає у суспільстві підтримки Президента і це підтверджує будь-яка соціологія. Однак люди звикли голосувати «за своїх» навіть якщо вони йдуть під брендом БПП», – розповів Андрій Козюра.

Тож, зі слів депутата міської ради, БПП шляхом адміністративного тиску на значну частину кандидатів, першочергово від опозиційних партій, і завдяки фінансовій підтримці своїх кандидатів – дарування подарунків, зуміли мобілізувати людей, привести їх на виборчу дільницю і досягнути того, що є такі результати по Волинській області.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Волині помінялися політичні авторитети, – політолог

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 серпня 2019
17:31
11:13
24 серпня 2019
14:40
13:35
23 серпня 2019