Поділитись:

Волинська "Самопоміч" обрала нового очільника

Четвер, 27 грудня 2018, 06:43

Волинську організацію "Об’єднання "Самопоміч" очолила Тетяна Острікова.

Про це написали на офіційній сторінці організації у Facebook.

14 грудня у Луцьку відбулась обласна партійна конференція "Об’єднання "Самопоміч". Участь у заході взяла депутат Верховної ради Тетяна Острікова, яка до цього часу тимчасово виконувала обов’язки голови Волинської обласної організації. Тому коли постало питання обрання голови, представники первинних осередків без вагань віддали свій голос за кандидатуру Тетяни Острікової, – йдеться на сторінці "Самопомочі".

Як зазначено в дописі, з обранням Тетяни Острікової керівником обласної організації у членів партії є великі сподівання на те, що "Самопоміч" запрацює по-новому, більш потужно. Головна мета організації – залучити до її лав нові обличчя, які прагнуть змін в країні та безпосередньо хочуть бути учасниками розбудови державних інституцій як на місцевому рівні, так і на рівні держави.

Для довідки:

Тетяна Острікова – відомий в Україні політик та юрист. Уродженка Рівного, закінчила Києво-Могилянську академію. Деякий час працювала у вищеназваному університеті викладачем, паралельно здійснювала юридичну практику. Пізніше перебувала на керівних посадах у відомих в Україні бізнес-структурах. У 2014 році обрана депутатом Верховної Ради від "Об’єднання "Самопоміч". Є головою підкомітету з питань митної справи в парламенті. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині протягом 4,5 років відбулось 106 замін членів виборчих комісій різних рівнів

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 липня 2019
18 липня 2019
17 липня 2019
16 липня 2019