Поділитись:

Волинським сімейним лікарям передали 23 автівки Peugeot (фото)

Четвер, 03 січня 2019, 12:45

Для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на Волині передали першу партію автомобілів, які закупили в рамках реалізації Субпроекту позики Світового Банку з «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області». 

Передача новесеньких 23 Peugeot відбулося 3 січня на території КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Нагадаємо, що вартість однієї автівки становить 359 000 грн. До того ж авто «нафарширували» електронною системою стійкості, дорожнім набором – аптечка, вогнегасник, трос буксиру вальний, знак аварійної зупинки, жилет згідно стандарту та обклеїли спеціальним написом «Медична служба».

Ключі від нових автомобілів головам районних державних адміністрацій та головним лікарям  центрів екстреної медичної допомоги вручав голова Волинської обласної адміністрації Олександр Савченко.

Він повідомив, що за останні 10 років, це перша велика партія автомобілів, яка буде слугувати для реформованої медицини.

«Ці автомобілі були придбані напевно й правильно, але з присмаком скандалу. Але як без скандалу нам робити? Ніхто й не помітить, що ми щось робимо», – із гумором сказав Савченко.

А потім пояснив, що він призупинив видачу автівок через інформацію про зловживання.

«Видача автомобілів була призупинена мною не тому, що вони погані, а тому, що дехто з дуже активних людей суспільства звинуватили наше управління охорони здоров’я в тому, що є певні зловживання. Хоча все пройшло через Prozorro і наче б то це одна з кращих на сьогодні програм тендерних процедур визнана Європою і МВФ», – пояснив голова ОДА.

Та додав, що в процесі закупівлі автомобілів немає зловживань, а є навіть певна економія.

«Після того, як я переконався, що ці всі автомобілі придбані навіть з економією, ми їх вирішили вручити. І щоб не затягувати до урочистих дат, ми це робимо у звичайний буденний день», – зауважив голова Волинської ОДА.

З його слів, новенькі Peugeot 301 їдуть у 18 адміністративно-територіальних одиниць області. Наступну партію автівок, зі слів Олександра Савченка, обиратимуть із підвищеною прохідністю. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Для волинських амбулаторій закупили перші 23 автівки Peugeot 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 жовтня 2019
15:30
18 жовтня 2019
17 жовтня 2019