Поділитись:

"Волиньбаскет" поступився в Луцьку одеситам

П'ятниця, 18 грудня 2015, 10:56

БК "Волиньбаскет-WOG" поступився одеській команді "БІПА" у матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд Суперліги Фаворит Спорт – 74:68.

Цього матчу в Луцьку чекали з нетерпінням. І не тому, що 70% присутніх у залі пам'ятали тренера Пудзирея ще гравцем (особливо його шалені триочкові з 9-10 метрів). Волинські вболівальники хотіли побачити – розгром від столичного "Динамо" був прикрою випадковістю чи таки закономірним функціональним станом рідної команди. Повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Дебютна чверть почалася з ривка одеситів – 0:5. Господарям же атаки давалися дуже важко – перші очки Джексон закинув у боротьбі (2+1). Поступово "Волиньбаскет-WOG" пристосувалася й гру вирівняла. Половина чверті зафіксувала на табло 8:9. У ці хвилини особливо активним був луцький американець, однак і "БІПА" зуміла перелаштуватися і дещо змінити тактичну схему.

На першу перерву команди пішли за шестиочкової переваги гостей – 13:19.

Початок другого періоду ознаменувався черговим ривком Одеси, і відрив підопічних Вадима Пудзирея виріс до 11 пунктів. Щойно ситуацію для БК "Волиньбаскет-WOG" взялися рятувати Джексон і Тимощук (18:24), наставник "БІПИ" взяв тайм-аут.

Емоції вирували такі, що пірнання гравців за здавалося б програними м'ячами вражали, а розбиті брови лучанина Коровякова чогось не дивували. І коли Луцьк от-от наздоганяв суперників, так відразу траплялися просто-таки безглузді втрати. На жаль для місцевих глядачів, у такому вирі боротьби трохи краще себе почували баскетболісти "БІПИ". Сирена про закінчення двох чвертей зупинила цифри у протоколі матчу на позначці 30:35.

Третя чверть продовжила гойдалки, які команди задали до перерви. У такому перебігу подій БК "Волиньбаскет-WOG" зумів зрівняти рахунок 42:42 та навіть вийти вперед 44:42. Перестрілка закінчилась тим, що до останньої чверті основного часу колективи підійшли в абсолютній рівності 51:51, що не могло не подобатись уболівальникам.

У четвертій чверті традиційно для цього поєдинку вперед вирвалась "БІПА" (51:57). Особливо відзначався Євгеній Ткаченко, який у ці хвилини вигравав буквально все та кілька разів зумів забити з фолом. Зате у "Волиньбаскет-WOG" нарешті пішли триочкові, що дозволяло тримати відносний паритет – 61:64.

Кінцівку гри набагато краще провели одесити, тож розпачу лучан не було меж. Прикра поразка 68:74. Слабкою втіхою хіба були запальні танці талісмана "лицаря", який вишивав на майданчику такі канделябри, що аж гай шумів.

У суботу, на день святого Миколая, лучани прийматимуть іменитий южненський "Хімік".