Поділитись:

Розмитнення авто на Волині без черг і зайвих витрат: інструкція

Середа, 09 січня 2019, 18:05

Волинська митниця ДФС підготувала покрокові інструкції щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. 

Вони розроблені для двох варіантів ситуацій щодо ввезення вживаних легкових транспортних засобів, здебільшого з Європи, – інформує прес-служба відомства. 

Існують інші варіанти. Наприклад, не подавати попередню митну декларацію і випускати авто у вільний обіг уже з пункту пропуску через державний кордон України. Або ввозити транспортний засіб не через автомобільні шляхи, а через морські або авіаційні перевезення.

У кожному випадку будуть свої особливості, індивідуальні консультації щодо яких можна отримати через загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ДФС «ЗІР» http://zir.sfs.gov.ua/.

Додані покрокові інструкції відображають два найпоширеніших для Волині варіанти і дозволяють уникнути невиправданих простоїв та зайвих витрат під час митного оформлення легкових транспортних засобів для власного використання.

За їх допомогою оформити легкове авто, але не більше одного на особу резидента, можна встигнути у 90-денний період, протягом якого до сплати акцизного податку застосовують коефіцієнт 0,5.

Цей період триватиме до 22 лютого 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенка просять продовжити пільговий період розмитнення "євроблях"

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 червня 2019
23 червня 2019
22 червня 2019