Поділитись:

Пільговий період розмитнення "євроблях" в Україні не продовжать

П'ятниця, 11 січня 2019, 13:10

Продовження пільгового періоду розмитення автомобілів на іноземній реєстрації не планують. 

Про це повідомив у Facebook виконувач обов'язків заступника голови ДФС Віктор Кривіцький за результатами робочої зустрічі з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною. 

Отож, після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу. Зрозуміло, що розмір митних платежів суттєво зросте. А з травня цього року до порушників митних режимів «транзит» і «тимчасове ввезення» правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу.

"Пишу про це сьогодні, щоб упередити примарні очікування громадян та ігри популістів, які ці очікування транслюють і підживлюють. Переконаний, що людям завжди треба казати правду. Навіть коли це правда про неприємні черги (а вони справді є на митних постах Західної України), скориговану митну вартість (бо такі норми статей Митного Кодексу України), завищені апетити брокерів з «натяком» на витрати для посадових осіб підрозділів митного оформлення (розбираємось разом з внутрішньою безпекою) чи факти відвертого шахрайства псевдоброкерів (уже працюють правоохоронні органи)", – зазначив Кривіцький. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 серпня 2019
16 серпня 2019
15 серпня 2019
14:31
10:00
14 серпня 2019
13 серпня 2019