Поділитись:

У "Луцьктепла" вимагають відмовитися від трудових договорів посезонно

П'ятниця, 18 грудня 2015, 13:07

У ДКП "Луцьктепло" вимагають відмовитись від сезонних трудових договорів.

Про це стало розповіла голова профспілкового комітету Неоніла Слюсар під час профспілкових зборів в приміщенні КП "Луцьктепло" 17 грудня.

З її слів, на підприємстві "Луцьктепло" оператори котелень працюють не за правомірним трудовим договором.

"Вони підписали сезонний трудовий договір і коли є опалювальний сезон – вони числяться як оператори котелень, а влітку їх переводять в сторожі", - розповіла вона.

Голова профспілки зазначає, що це не правильно, і від таких сезонних договорів потрібно відмовитись, - інформує ВолиньPost.

Директор КП "Луцьктепло" Юрій Паращій, в свою чергу, повідомив, що він не може знати, буде опалюватись Луцьк літом чи не буде. У випадку, коли тепло не потрібно буде давати, таке утримування операторів котелень – великий фінансовий тягар для підприємства.

Натомість представники профспілки намагались виставити питання зміни трудового договору операторам котелень, але не вдалось. Оскільки мова йде про операторів котелень, а їх на зборах профспілки майже не було, делегати підприємства вирішили поцікавитись у самих працівників їхньою думкою, а вже після цього провести голосування.

Надрукувати
мітки:
коментарів