Поділитись:

П'ятигорець спіймав телеканал "Аверс" на брехні

Четвер, 31 січня 2019, 16:30

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Денис П'ятигорець заперечив інформацію телеканалу "Аверс" щодо начебто тривалої зустрічі в робочий час із депутатом Луцької міської ради Андрієм Покровським. 

Відео із детальним поясненням він опублікував на своїй сторінці у Facebook. 

Нагадаємо: 30 січня телеканал "Аверс" випустив в ефір сюжет, в якому зазначив, що Денис П'ятигорець зустрічався із Андрієм Покровським у РЦ "Промінь" "по обіді" і втікав від журналістів.

Денис П'ятигорець спростував кожен факт від телеканалу, підкріпивши свої слова відео із камер спостережень.

По-перше, у сюжеті звучало звинувачення, що нібито П'ятигорець організував зустріч "по обіді". Однак сам заступник голови ОДА зайшов в РЦ о 16:49, про що свідчить відео з камери спостереження. 

"Треба розуміти, що в нас робочий час закінчується о 17:00. Я прийшов абсолютно з робочим візитом, аби поспілкуватися з директором розважального комплексу, адже наприкінці лютого відбудеться черговий економічний форум "Волинь-2019". Треба було узгодити певні моменти. Нам обом було зручно, щоб ця зустріч була ближчою до кінця робочого дня", – пояснив Денис П'ятигорець. 

По-друге, журналісти звинуватили чиновника, що той нібито уникав їх

"Журналісти побачили мене, деякий час радилися з кимось: підходити до мене чи ні. Згодом вони підійшли, ми з ними мило поспілкувалися. Після цього я чекав на людину, яка мене має завести до директора цього закладу. П'ять хвилин вони стояли в п'яти метрах від мене і нічого не робили. Потім ми пішли і за нами одразу помчали журналісти телеканалу "Аверс", – зазначив заступник голови ОДА. 

По-третє, в сюжеті наголосили, що Денис П'ятигорець зустрічався в РЦ із Андрієм Покровським. Адже на парковці закладу начебто стояв його автомобіль.

"У сюжеті в автомобіля повністю закриті номери адже це не автомобіль Андрія Покровського. І журналістам про це відомо. До того ж Андрій Покровський ніколи в житті не запаркувався б на місці для людей з інвалідністю", – зазначив П'ятигорець.

По-четверте, журналісти назвали Дениса П'ятигорця першим заступник голови ОДА. Хоча насправді першим заступником голови Волинської ОДА є Олександр Киричук. 

По-п'яте, у сюжеті зазначили, що зустріч була "кількагодинною". Насправді ж П'ятигорець вийшов з "Променя" о 18:06, а зайшов о 16:49. Про це знову ж таки свідчить відео з камер спостереження. 

"Я був неодноразовим свідком інформаційних атак на тих людей, якими незадоволені власники телаканалу "Аверс". Мені байдуже щодо атак в мій бік, бо я не балотуюся і на мене це не діє. Мені трохи соромно за журналістику, бо як така вона перестала існувати на "Аверсі". Але в жодному випадку не тримаю образи на журналістів, не вважаю їх поганими людьми. Але від сьогодні я вважаю, що телеканал "Аверс" імені Скабєєвої. Це зливний бачок, а не телеканал. Я абсолютно відмовляюся спілкуватися з вашими журналістами. Якщо хочете отримати якусь інформацію від мене чи моїх підлеглих, пишіть інформаційний запит, як цього вимагає закон. Спілкуватися наживо з вашими представниками я не буду. Я не буду себе принижувати", – наостанок заявив Денис П'ятигорець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 липня 2019
30 травня 2019
29 травня 2019
08 травня 2019
19 січня 2019
18 грудня 2018
04 жовтня 2018
26 вересня 2018
05 вересня 2018
17 серпня 2018
20:02
12 серпня 2018
20:00
07 серпня 2018
01 серпня 2018
12:00
11 травня 2018
28 березня 2018