Поділитись:

Радарів на українських дорогах побільшає, – поліція

Субота, 09 лютого 2019, 12:10

Патрульна поліція Україна спростовує міфи про TruCAM і анонсує збільшення радарів на дорогах.

Про це у Facebook повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Із його слів, зараз на дорогах України працюють 30 приладів. Однак вже з понеділка, 11 лютого, з'явиться ще 20 приладів і нові ділянки вимірювання.  

Також патрульні опублікували карту, де червоним позначені нові місця вимірювання. А синім – ті, що вже були.  Перед таким місцями стоять попереджувальні знаки і службовий автомобіль на синіх проблискових маячках.

 Із його слів, станом на сьогодні було зафіксовано вже понад 43 000 любителів поганяти.

Олексій Білошицький також спростував інформацію, начебто прилади TruCAM визнано поза законом рішенням суду. Йдеться про відсутність приладу в реєстрі засобів вимірювальної техніки. Справа в тому, пояснює він, що ведення такого реєстру було припинено ще в 2016 році, а збереження даних з нього було припинено 1 січня 2019 року.  Але й наявність або відсутність засобу в тому реєстрі не мала ніякого значення для приладів, які вже були введені в експлуатацію. 

Нагадаємо: на Волині зараз швидкість вимірюють на двох трасах: Устилуг-Луцьк-Рівне та Київ-Ковель-Ягодин.  Із 3 грудня на трасі Устилуг-Луцьк-Рівне зявиться ще один радар – вжеу Рівненській області. 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 серпня 2019
16 серпня 2019