Поділитись:

Наповнення бюджету від легальної зарплати волинян зросло

П'ятниця, 15 лютого 2019, 09:37

Завдяки волинянам, котрі отримують легальні доходи, у січні 2019 року до бюджетів сплачено 290,4 мільйона гривень ПДФО. Це на 20,5 відсотка більше проти січня 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області. 

«Оскільки закон зобов’язує саме працедавців нараховувати і сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб із заробітної плати, ріст його надходжень свідчить про відповідальну позиції волинських господарюючих суб’єктів. ПДФО – бюджетоформуючий для місцевих громад. Тож, очевидно, що фінансове забезпечення соціально-економічних програм на місцях значною мірою залежить від сумління працедавців та активної позиції найманих працівників в питанні офіційного працевлаштування», – наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що детінізації ринку праці залишається пріоритетом в роботі волинських фіскалів. Власне позитивні показники із забезпечення надходжень ПДФО, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні поточного року переконують в ефективності заходів та якісному адмініструванні так званих зарплатних податків з боку ДФС.

«Разом з тим, кожен найманий працівник теж повинен цікавитися у свого працедавця про суму перерахованих з виплачених йому доходів платежів до бюджету та на соціальне страхування. Право працівника отримувати легальну зарплату не менше рівня, який визначає держава, гарантоване Конституцією України. Перевірити добропорядність працедавця щодо дотримання законодавчих вимог можна, подавши до Центру обслуговування платників заяву про отримання довідки про суми-джерела виплачених доходів та утриманих податків. Варто пам’ятати, що лише офіційне працевлаштування дає право на соціальні виплати та належне пенсійне забезпечення в майбутньому», – підсумував Віталій Чуй.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 жовтня 2019
15:30
18 жовтня 2019
17 жовтня 2019