Поділитись:

Батл жартами та ангел Притули: у «Промені» двічі виступили «Вар’яти» (фото)

П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:31

У День всіх закоханих минув весело, а все тому, що в розважальному центрі «Промінь» відбулося аж два аншлагових концерти гумор-шоу «Вар’яти».

Тож всіх, хто завчасно подбав про культурну програму 14 лютого, у РЦ чекав Сергій Притула з іншими відомими гумористами.

Спочатку глядачі мали змогу послухати монолог лідера «Вар’ятів», який проводив паралель між сьогоднішнім «зубожінням» та радянським часом, коли його тато обмивав покупку хутряної шапки. Притула також прокоментував згуртованість українців. Жартома він сказав, що ми боїмося посперечатися із бабцею із фіолетовим волоссям у ЖКГ, однак здатні вигнати президента у Ростов-на-Дону.

Опісля цього Валентин Сергійчук та Володимир Жогло показали кілька мініатюр на сімейні повсякденні теми. Зал, своєю чергою, віддячив гумористам шквалом оплесків.

Далі Сергій Притула пригадав про скандал із Волинською обласною організацією ВО «Батьківщина» за використання фотографії шоумена у рекламі об’єднання. Та додав, що він навіть написав текст вибачення для представників цього об’єднання. Однак речення про те, щоб Притулу завжди охороняв ангел із тексту видалили.

«Обійдуся й без цього», – жартував лідер «Вар’ятів».

Згодом на сцену вийшов секс-символ команди Володимир Ковцун (Владзьо). Він разом із Притулою «побатлилися» жартами. Луцька публіка вирішила, що Владзьо у цьому двобої був дотепнішим.

Далі продовжилися жарти, пісні, історії з життя та смішні ситуації. Лучани тішилися концертом та щоразу дарували гумористам свої посмішки та оплески.

Перший концерт «Вар’ятів» пройшов на відмінно, і вже за нетривалий час, гумористи вдруге вийшли на сцену, аби потішити луцьку публіку вдруге.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинська "Батьківщина" попросила вибачення у Притули і проведе службове розслідування

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 травня 2019
20:00