Поділитись:

Олег Скрипка заспіває у супроводі Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ) у Луцьку*

Середа, 20 лютого 2019, 10:00

Найуспішніший в Україні оркестр запропонує власну інтерпретацію хітів фронтмена «ВВ», а також відомих українських народних пісень. Цей своєрідний музичний синтез забезпечить унікальність звучання відомих композицій, додасть їм вишуканого шарму та музичної енергії.

Тільки уявіть – 40 народних інструментів на сцені водночас! Неймовірна ансамблева злагодженість Олега Скрипки та колективу подарує слухачам неймовірні враження.

Лідер гурту «ВВ» виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень («Очі чорнії» та «Щедрик»), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні. Ці музичні інтерпретації засвідчать давню істину про те, що українська безмежно хітова мелодика є основою для десятків світових хітів.

Виступ Олега Скрипки – це унікальне поєднання авторської інтерпретації народного стилю, шаленої енергії та безмежної харизми. Добре знайомі композиції пролунають у новому, об’ємному звучанні. А емоції Скрипки та професіоналізм артистів оркестру НАОНІ, у поєднанні із проникливістю народних інструментів, не залишать байдужим нікого.

«НАОНІ Оркестра» – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує народний артист України Віктор Гуцал. За плечами оркестру понад 5 000 концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. «НАОНІ Оркестра» вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

Інформаційні партнери події: Конкурент, Волинь Online, Волинські Новини, Таблоїд Волині, Район.Луцьк, Бізнес.Район, Перший, СіД FM, Лу Радіо, Наш Луцьк Life, NLL PROMO GROUP.

Детальніше про подію тут:
https://www.facebook.com/events/350939965747529/ 

Дата:  22 березня 2019 о 19:00

Місце: Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка

Квитки можна придбати у:

  • Касі #TikhonovAgency : Бар П'ятниця (м. Луцьк, проспект Волі, 17)
  • http://bit.ly/2S8i9ea 
  • http://bit.ly/2GzM5OL 
  • Каса Волинського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка
  • Каса кінотеатру MULTIPLEX у РЦ "Промінь"

Довідка за номерами телефонів:  (097) 37 68 593, (066) 555 79 86.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку Олег Скрипка дав благодійний акустичний концерт 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:13
09:20
15 жовтня 2019
19:00
14:00
08:52
14 жовтня 2019
18:03