Поділитись:

Кандидатам у Президенти необідно веритифікувати свої акаунти в соцмережах

Четвер, 21 лютого 2019, 02:27

МВС закликає кандидатів у Президенти України верифікувати свої акаунти у Facebook та Instagram, – повідомляє Департамент комунікації МВС України 

Це необхідно для попередження недобросовісної агітації та створення fake-профілів кандидатів. Відповідні консультації з офісом Facebook провела кіберполіція України. Про це учора, 19 лютого, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

За його словами, кіберполіція проводитиме спеціальний моніторинг до завершення передвиборчої кампанії.

«Ми виявлятимемо фейкові профілі у Facebook та Instagram, створені у період передвиборчої агітації, які використовують імена офіційно зареєстрованих кандидатів у президенти України. А адміністрація соціальної мережі блокуватиме ці сторінки», – зазначив Арсен Аваков.

Він додав, що адміністрацією Facebook передбачено процедуру верифікації сторінок кандидатів – отримання блакитної позначки “blue badge” на підтвердження її автентичності.

«Саме такі сторінки зможуть безпечно використовувати кандидати для інформування, а користувачі  будуть впевнені, що інформація з такої сторінки справді підготовлена командою відповідного кандидата у президенти України», – додав очільник МВС.

Арсен Аваков зазначив, для того, аби отримати допомогу у верифікації профілей, кандидату або його довіреній особі в загальнодержавному окрузі необхідно написати заявку на пошту elections@cyberpolice.gov.ua, вказавши у листі посилання на дійсний профіль та копію документів, які підтверджують офіційну реєстрацію у ЦВК/посвідчення довіреної особи.

Стандартні правила для верифікації офіційних сторінок передбачають низку обов’язкових умов для отримання “blue badge”. Проте, кіберполіція погодила із представниками Facebook можливість використання спрощеної та прискореної процедури верифікації для кандидатів у президенти України.

Станом на 19 лютого 2019 року лише 9 з 44 офіційно зареєстрованих кандидатів мають “blue badge” на своїх офіційних сторінках. Кіберполіція готова надати інформаційну та практичну допомогу усім кандидатам у президенти України щодо оперативного забезпечення верифікації їх сторінок у мережі Facebook.

Також із представниками Facebook були обговорені заходи щодо верифікації замовників політичної реклами, які запроваджені соціальною мережею для попередження недобросовісної агітації.

Відповідно до нових правил розміщення політичної реклами, рекламодавець повинен підтвердити свою особу та зможе розміщувати таку рекламу лише після успішного проходження перевірки. При цьому, користувачам буде доступна інформація щодо замовника реклами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Агітаційні намети на Волині: хто, де і чи порушують закон

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 листопада 2019
08:10
08 жовтня 2019
12 серпня 2019
31 липня 2019
10 липня 2019
03 липня 2019
13 червня 2019
24 травня 2019
11 травня 2019
10 квітня 2019
09 квітня 2019
06 квітня 2019
02 квітня 2019
10 березня 2019
06 березня 2019