Поділитись:

Від творців вистави «Холодне Серце»: У Луцьку – унікальне шоу «Спляча Красуня»*

Четвер, 21 лютого 2019, 16:20

Продюсерський центр «Made in Odessa» представляє музичну захоплюючу феєрію, з елементами шоу для всієї родини – «Спляча Красуня».

«Відвідавши наше шоу, Ви потрапите в середньовічну казку, в холі театру Вас чекатимуть історичні персонажі, справжня середньовічний ярмарок та лицарські бої, де події розгорнуться задовго до початку вистави», – запевнили організатори.

Ми розкриємо Вам таємницю, що ж відбулося насправді у відомій казці. Розповімо історію феї Малефісенти, не обійдеться без традиційної любові прекрасної принцеси Аврори і сміливого принца Філіпа, яка пройде всі випробування, що випали на їхню долю і об’єднає їхні серця. Ви станете свідками і учасниками справжнього чаклунства, яке творитимуть три веселі і непередбачувані феї. Що ж переможе, добро чи зло? Чи можливий третій варіант?

Яскраві костюми, неповторна хореографія, захоплююче музичне оформлення, акробатичні трюки, ходулісти, спецефекти від більш 65-ти персонажів, не залишать Вас байдужими і занурять в історичну епоху, де казка тісно перепліталася з реальністю.

І головне – все шоу супроводжується живими декораціями.

Організатор події: Івент-агенція "Tikhonov сoncert and event agency".

Генеральні партнери концерту: ТМ «Забіяка» та ТА «Море Турів» (м. Луцьк, вул. Винниченка 14)

Інформаційні партнери події: Конкурент, Волинь Online, Волинські Новини, Таблоїд Волині, Район.Луцьк, Бізнес.Район, Перший, СіД FM, Лу Радіо, Наш Луцьк Life, NLL PROMO GROUP.

Детальніше про подію тут:
https://www.facebook.com/events/2068735846541523/

Дата: 29 березня 2019 о 18:00

Місце: Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка.

Квитки можна придбати тут:

Довідка за номерами телефонів:  (097) 37 68 593, (066) 555 79 86

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Олег Скрипка заспіває у супроводі Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ) у Луцьку

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 липня 2019